Якщо ви маєте фермерське господарство чи просто займаєтесь вирощуванням сільськогосподарської продукції, то такі проблеми, як зниження родючості грунту, ерозія, занепад природного імунітету рослин, ріст патогенної флори у грунті та ряд інших ви точно знаєте “в обличчя”. Такі явища — занози у сучасному сільському господарстві. Аграрії не перший сезон шукають відповідь на головне питання: “як з цим усім боротись?”. Ми пропонуємо свій “бойовий арсенал”, ефективність якого доведена і перевірена неодноразово.

Отож, перш за все, варто сказати, що сьогодні потрібно віддати належне органічним добривам. Вони, на думку спеціалістів, є отим рятівним кругом у коловороті земельних проблем. Ці добрива містять усі необхідні для росту рослин живильні елементи, сприяють покращенню структури грунту, позитивно впливають на його водний, повітряний і тепловий режими і, що дуже важливо, при цьому не мають шкідливого впливу на хімічний склад овочевих культур. Органічні добрива зменшують шкідливу дію грунтової кислотності на ріст рослин, активізують життєдіяльність мікроорганізмів.

Окрім класичного набору органічних добрив (гній і перегній, пташиний послід, торф та ін.), сьогодні набувають популярності добрива, виготовлені методом біоферментації органічних складників. Про один із таких ви точно обов'язково маєте знати. Це високоефективне органічне добриво “БіоЛайф”. Це екологічно чисте органічне добриво універсальної дії, що використовується для комплексного підживлення грунту, у якості добрива для створення пасовищ, футбольних полів, підходить для вирощування розсади овочевих рослин. Продукт виготовляється з відходів тваринництва (пташиний послід) та матеріалів рослинного походження (торф, солома).

Як показує практика, органічні добрива “БіоЛайф” допомагають ефективно боротись із усіма проблемами, з яких ми і розпочинали цю статтю. Більше того, “БіоЛайф” прекрасно стимулює бульбоутворення та ріст рослин, ефективно бореться з шкідливими компонентами грунту.

Органічні добрива “БіоЛайф” - не токсичні, підходять для багатостороннього використання (живлення рослин, мульчування поверхні посадок, теплоізоляція та інше).

«БіоЛайф» є продуктом виробництва ТзОВ «ТАФОМг”. Якщо ви таки хочете мати хороший урожай цього року, поспішайте замовити продукт. Телефонуйте за номерами телефону: (099) 7082839, (0332) 770228, (067) 3323166, (099) 7082839.

Хорошого вам врожаю і вдалих інвестицій у власне господарство!