Хтось колись сказав “і тільки лише близькі люди пов'язані між собою однією невидимою ниткою...“. Тут малось на увазі, що з'єднувальна нитка між людьми - це як запорука єднання душ.

Якісна нитка в сучасному світі може бути запорукою успіху продукції та міцних стосунків з замовниками.

Ця стаття присвячена такій продукції, як швейні армовані нитки. Вони являють собою поліефірний стрижень філаментних ниток  з обплетенням поліефірного штапельного волокна. Завдяки армованим ниткам забезпечується висока якість строчки та міцність шва.

СПД Мельникова В. А. пропонує широкий асортимент армованих ниток та іншої фурнітури. Підприємство багато років на фурнітурному ринку України, за цей період встигло зарекомендувати себе як надійний партнер та стабільний постачальник.

Компанія постачає нитки армовані, які виготовлені вітчизняними виробниками. СПД Мельникова В. А. працює тільки з перевіреними фабриками та заводами, які пропонують якісну фурнітуру.

Виготовлення та різновиди ниток армованих...

Виготовлення армованих ниток відбувається шляхом з'єднання стрижня з поліефірної комплексної нитки та обплетення з бавовняного (ЛХ), поліефірного (ЛЛ) або сіблонового (ЛЗ) волокна. Нитка має досить високу міцність, а обплетення є досить еластичним та зносостійким.

Хлопколавсанові армовані нитки мають неперевершену здатність витримувати дію високих температур (до 2000ºС). Все це завдяки тому, що вони обплетені, а саме це запобігає розплавленню синтетичного осердя.

Завдяки обплетенню в армованій нитці збільшується термін експлуатації ниткопровідних частин швейного обладнання.

Використання даного виду ниток досить широке, адже їх використовують у взуттєвій, швейній, шкіргалантерейній промисловості. Завдяки ним сточують деталі, обмотують зрізи та виконують оздоблення.

Реалізація та доставка!

СПД Мельникова В. А. реалізує дану швейну фурнітуру в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Полтаві, Сумах, Луганську, Черкасах, Чернігові, Миколаєві, Тернополі, Луцьку, Львові, Одесі, Сімферополі та інших містах України.

Підприємство використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. СПД Мельникова В. А. працює за безготівковим та готівковим розрахунком. Для постійних клієнтів є можливість відстрочення платіжу.

Підприємство працює напряму з виробниками, тому ви не переплачуєте!

Доставка проводить вітчизняними компаніями-перевізниками, а саме Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес та інші.

Для того, щоб замовити армовані нитки у СПД Мельникова В. А., звертайтеся за телефонами - +38 (044) 501-43-46, +38 (044) 501-43-45.

Ми чекаємо на вас!