Ми розуміємо, що цей тренінг БУДЕ дуже потужним і дійсно УНІКАЛЬНИМ. Так він і задумувався. Були навіть побоювання, чи зможуть люди впоратися з такою потужністю практик і технік, які працюючи по-різному, з різних боків, різних шкіл і традицій, підсилюють одна одну (ефект синергії) і доповнюють.

Але, знаючи особливості практик слов'янської ТРАДИЦІЇ ЛЮБОВІ - любомудріє і слухаючи підказки духовного світу, я був повністю впевнений, що таке суміщення різних шкіл дасть дуже потужне посилення спільних практик. Але водночас ТРАНСФОРМАЦІЇ будуть пом'якшені вібраціями слов'янського егрегора любові, слов'янських Богинь любові, тими потужними силами, які згладжують навіть найгостріші кути відносин, образ, страхів і болю. Так воно і сталося.

Потужні практики психодрами, що вичищають темні закутки душ, були посилені і доповнені найпотужнішими давньослов'янськими очисними ритуалами, М'ЯКО загладжуючи оголені рани сердець. Це вражає не тільки учасників тренінгу, але і нас.

Святе місце порожнім не буває. Вичищене потрібно наповнити. І ось очищені від образ, болю і страждань серця ми, використовуючи давньослов'янські техніки, наповнювали силами і образами любові і благополуччя. Навіть не ми, а ЛЮДИ самі створювали в собі і своєму житті ЛЮБОВ, благополуччя і щастя. Ми тільки допомагали. Ми були тими провідниками, які вели по Шляху Любові в Країну Щастя. І серцем, душею всього, що відбувається, була Тетяна Дорофєєва - натхненник усього проекту, то чуйне серце, яке всіх почує і всіх підтримає, та золота людина, що зібрала навколо себе людей, сили і знання.

Після цього тренінгу учасницям потрібно лише продовжувати цей Шлях, використовувати отримані сили, реалізовувати набуті знання та отримувати з кожним днем все більше і більше любові, радості, щастя і благополуччя в своє життя. Чого, власне, і БАЖАЮ ВСІМ ЖІНКАМ. Хочеться знову і знову повторювати цей проект та радує розуміння того, що кожного разу він буде інший і щоразу тренінг "Переродження" буде ще і ще потужнішим!

Любові, радості, щастя, благополуччя та здійснення всіх своїх мрій, дорогі наші жінки! Дозвольте собі це!

З любов'ю, Славолюб Богач.

ПОСИЛАННЯ

Відгуки майстрів та учасників найбільш унікального, глибокого та ефективного виїзного тренінгу

http://tdclub.com.ua/index.php?nma=news&fla=stat&nums=130