Нікого вже не здивуєш твердженням, що функціональнішим за звичайну вантажівку може бути лише автомобіль з краноманіпуляторною установкою. Йдеться про відомомий багатьом гідроманіпулятор. Купувати або орендувати додаткове навантажувальне обладнання, витрачатися на паливо для нього і зарплату оператора при цьому немає потреби. Автомобіль, облаштований краном-маніпулятором, сам вантаж і перевозить, і переміщує його туди, куди необхідно. Однією з переваг, яку має такий гідроманіпулятор - компактність. Для багатьох міст це особливо актуально за умови щільної міської забудови.

Використання кранів-маніпуляторів збільшує економічну ефективність будь-якого виробничого процесу: скорочується число техніки та персоналу; транспорт не простоює в очікуванні навантажування і розвантаження, не потрібно оплачувати оренду автокрана. Більше того, вантажопідйомність автокранів в середньому становить 8-100 тонн. Їх застосування неефективне при переміщенні вантажів до 6 тонн, а також проблематичне на обмеженому просторі. Гідроманіпулятори, які, до того ж, дешевші за автокрани у декілька разів, міцно зайняли нішу вантажної техніки від 1 до 30 т.

Звичайно ж, встановлення крана-маніпулятора знижує вантажопідйомність та площу вантажної платформи автомобіля, проте вона підвищує продуктивність і дає чималу економічну ефективність. Факти говорять самі за себе: термін окупності гідроманіпулятора становить від 6 до 12 місяців!

Кран-маніпулятор, встановлений на вантажівці, дає його власнику наступні незаперечні переваги:

- можливість транспортування різних вантажів;
- навантаження-вивантаження вантажів здійснює один водій, без бригади вантажників або автокрану;
- вантажівка з краном-маніпулятором здатна замінити автомобільний кран там, де роботи ведуться з вантажами вагою до 3-5 тонн (наприклад, при будівництві малоповерхових будинків).

Економічно вірним виявляється купівля такої техніки, яка в подальшому дозволить скоротити витрати. А оскільки вантаження та вантажоперевезення складають значну статтю витрат у будь-якому будівництві, виробництві або торгівлі, придбання маніпулятора, що замінює кран і вантажівку, буде раціональним рішенням.

У комплектацію сучасних кранів-маніпуляторів входять грейфери для металобрухту, захвати для лісу, дискові фрези, бури, муфти з системою гідророзведення, ковші, вантажопасажирські люльки для виконання висотних монтажних робіт. Гідроманіпулятор може бути переобладнаний в екскаватор і машину для транспортування будівельних матеріалів. Варто відзначити, що крани-маніпулятори навіть крихкий матеріал переміщують без втрат. Вони мають автоматичну систему захисту від перевантажень. Електрогідравлічна система пропорційного управління дає можливість керувати роботою не лише з пульта на транспортному засобі, але й дистанційно. Всі трубопроводи гідравлічної системи виготовляються з нержавіючої сталі.

Що стосується ціни, то найбільш дешевими є європейські гідроманіпулятори, що були у вжитку. І хоча будь-яка б/в спецтехніка вважається гірша за нову, проте, враховуючи високу якість провідних світових виробників, кран-маніпулятор із Західної Європи, навіть якщо він б/в, але не експлуатувався в умовах України, прослужить довго і має той же рівень надійності, що й новий вітчизняного або китайського виробництва!

Вам потрібний надійний гідроманіпулятор? Зверніться у компанію Турбівський машинобудівний завод («Світ Маніпуляторів»). Фірма надає своїм клієнтам можливість купити гідроманіпулятори з встановленням їх на спецтранспорт. Це набагато вигідніше, ніж, витративши купу грошей на безліч спеціалізованих машин, витрачати час на зміну одного транспорту на інший.

Важливо й те, що Турбівський машинобудівний завод («Світ Маніпуляторів») має власну виробничу базу з встановлення маніпуляторов на автомобільні шасі.

Завдяки постійним постачальникам, компанія гарантує те, що будь-який гідроманіпулятор, який вона пропонує - надійний. Фірми-виробники цієї техніки та комплектуючих відомі у всьому світі. Це концерн PALFINGER (Австрія), HIAB (Швеція), ATLAS (Німеччина, концерн Atlas Weyhausen GmbH), MEILLER (Німеччина, Мюнхен), TIRRЕ та інші. Вся техніка перевірена часом і не викликає недовіри у клієнтів.