Класичний дах в даний час зазнав чималих змін. У результаті впровадження сучасних технологій було розроблено нове покриття:
бітумну черепицю Shinglas.

Гнучка черепиця Shinglas - це останнє слово серед сучасних покрівельних матеріалів. Даний вид черепиці виробляється з абсолютно екологічно чистих матеріалів і безпечний для людини і навколишнього середовища.

Бітумна черепиця як будівельний матеріал неймовірно універсальна. Вона дозволяє створювати дах будь-якої конфігурації і рівня складності. Гнучкість бітумної черепиці Shinglas і її невеликі розміри дозволяють здійснювати монтаж на дахах будь-якого формату. Такий сучасний будівельний матеріал можна використовувати при будівництві нового будинку і не тільки. Завдяки клейкому шару, який наноситься на внутрішню сторону бітумної черепиці Shinglas, можна в короткі терміни провести якісний ремонт старого даху.

Правильно встановлена бітумна черепиця Shinglas прослужить вам вірою і правдою від 20 до 30 років і при цьому не буде псуватися від різких температурних перепадів, високих вітрових навантажень, снігових заметів і опадів. М'яка, гнучка черепиця shinglas хороша тим, що вона поглинає шум, служить звуко- і теплоізолятором, не промокає і відштовхує воду.

Тепер поговоримо про естетичну сторону питання. Асортимент SHINGLAS включає в себе різноманітні кольори, а також форми нарізки. При фарбуванні фігурних плиток (гонтів) використовується не один колір, а кілька тонів одного кольору, що дозволяє досягти на даху дуже красивих ефектів (таких як об'ємність, переливи і т.д.). Це властивість відрізняє гнучку черепицю Shinglas від інших покрівельних покриттів. Існують кілька видів черепиці Shinglas: джаз, ультра джайв, самба, фокстрот, твіст, кадриль, фламенко. Використання того чи іншого виду залежить тільки від ваших уподобань.

Єдиний мінус бітумної черепиці Shinglas - досить висока ціна матеріалу і точне дотримання всіх вимог у момент монтажу покрівлі. Але якщо зважити всі переваги, то ціна себе виправдовує. По-перше, гнучка черепиця Shinglas - довговічна, презентабельна і різноманітна. По-друге, за нею немає необхідності доглядати - мити або чистити черепицю не потрібно, так як міцна фарба надовго зберігає естетичний зовнішній вигляд.

Якісну бітумну черепицю Shinglas пропонує купити компанія Еверест. Ми постачаємо всю продукцію безпосередньо з заводу покрівельних матеріалів Еверест. Серед наших постійних замовників ви знайдете не тільки приватних осіб, а й багато шановних будівельних компаній. Працюємо на території Західної України: Львів, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Хмельницький. Звертайтеся.