Насправді реклама на поліетиленових пакетах дає відчутні результати й істотно підвищує рівень продажів. Як стверджують маркетологи, людям подобається якісний сервіс. Упаковка товарів розглядається споживачем, як прояв турботи. Крім того, красива і презентабельна упаковка робить товар більш привабливим.

Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом дозволяє не тільки підвищити якість торгівлі, забезпечити покупця якісною упаковкою, але і, що не менш важливо, ненав'язливо передати необхідну виробнику інформацію. Саме тому в процесі виробництва поліетиленових пакетів на них наноситься фірмова символіка, графічні об'єкти і всіляка реклама.

В основі сучасного виробництва поліетиленових пакетів лежить використання вторсировини. Основними перевагами такого виробництва є висока швидкість виготовлення і гарна якість кінцевої продукції. Крім того, не варто забувати, що такий вид виробництва є екологічно чистим, що не менш важливо в наш індустріальний час.

На ринку існує велика кількість моделей обладнання, яке використовується для виготовлення поліетиленових пакетів. Воно легке у використанні і оператор може освоїти таку машину в максимально стислі терміни. За допомогою подібного обладнання створюються пакети різних моделей: «майка», сміттєвий пакет, пакет з ПНД, ПВД і ПП. Таке обладнання компактне і відрізняється низьким енергоспоживанням.

У цьому списку варто виділити поліетиленовий пакет з ПВД - це гладкий початковий матеріал, на який наноситься малюнок будь-якої складності. Він має високі показники зносостійкості, густини матеріалу і практично ідеальний для повсякденного використання.

Одним з найпопулярніших поліетиленових пакетів є так звана «Майка», він має низьку собівартість, але при цьому відрізняється міцністю і зручністю, а також можливістю вибирати різні кольори і розміри.

Для пакування сипучих речовин, невеликих речей і непродовольчих товарів використовуються поліетиленові фасувальні пакети. Виробництво поліетиленових пакетів даного виду має ряд нюансів: висока міцність виробу, екологічна чистота і гігієнічність, крім того, ці пакети повинні гарантувати високий термін придатності відповідних товарів. Основною перевагою обладнання, на якому здійснюється виготовлення поліетиленових пакетів для фасування, є використання поліетилену всіх видів, як низького, так і високого тиску.

Купити поліетиленові пакети пропонує вам компанія Екстра Пластик. Ми самі займаємося виготовленням поліетиленових пакетів і поліетиленових пакетів з логотипом. Завдяки співпраці з нашою компанією багато клієнтів не один раз переконалися, що високий рівень товарної та рекламної продукції сприяє формуванню та зміцненню позитивного образу підприємства, а також збільшенню обсягу продажу продукції, що випускається.

Працюємо по Україні. Звертайтеся.