На сьогоднішній день пробовідбірник зерна  HERON-3000 називають інноваційним шедевром сучасної техніки! Даний пробовідбірник - це модель сучасного покоління, яка поєднує в собі точність, гнучкість, безпеку, м’яку та кращу регульованість.

Пробовідбірники зерна автоматичні типу HERON-3000 розроблені з урахуванням вимог сучасних систем управління контролю якості і є продуктом сучасних технічних і технологічних рішень.

Пробовідбірник зерна HERON-3000 - це комплексний пристрій, який забезпечує швидкий і простий спосіб точного відбору проби зернових культур з відкритого автотранспорту та доставку проби в лабораторію. Використовуючи високопродуктивне обладнання провідних виробників галузі, Ви отримаєте точні результати проб.

Принцип роботи пробовідбірника зерна HERON-3000

Найновіший пробовідбірник HERON-3000 проникає в зерно на велику глибину, що забезпечує не тільки кількість, але і якість взятих проб. Проби можуть братись із різних важкодоступних місць, дозволяючи замовнику отримати точні параметри якості придбаної зернової продукції. А це, в свою чергу, гарантія уникнення браку. Адже на практиці відомо, що недобросовісні виробники присипають некондиційне зерно зерном більш високої якості.

Пробовідбірник зерна HERON-3000 дозволяє проводити автоматичний відбір проб по всій довжині та ширині кузова на будь-яких глибинах, а надлишки проб повертати в кузов автомобіля або накопичувальний бункер.

Двоканальний зонд техніки дозволяє відбирати зразки, які ідентичні зразкам, узятим вручну з додатковою перевагою того, що проба знімається по всій висоті кузова. Максимальна довжина зонда 2800 мм для гіроскопічних моделей або може бути ще більше на прохання замовника. Довжина лінії транспортування зразка - до 120 м.

Автоматичний пробовідбірник зерна управляється дистанційно, що дозволяє виконувати одночасно три операції. Габарити пробовідбірника значно зменшені і його використання можливе при дефіциті робочої площі.

Де купити пробовідбірник зерна HERON-3000 в Україні?

Мале підприємство Ремікс працює в сфері поставок пробовідбірників зерна моделі HERON-3000 для підприємств зберігання та переробки зернових культур. За час роботи фірма зарекомендувала себе, як надійного ділового партнера, з яким вигідно та зручно співпрацювати. Вся продукція, яку підприємство пропонує купити українському споживачеві характеризується найвищою якістю та відповідає світовим стандартам.

Асортимент моделей пробовідбірників зерна від компанії Ремікс: стандартна модель HERON-3000; гіроскопічні моделі HERON-3000 3.3m, 4.1m і 5.0m; модель HERON-3000 типу КОБРА.

Підприємство Ремікс постійно працює над вдосконаленням асортименту пробовідбірників зерна, а також реалізує сучасні прилади кращого виробництва.

Телефонуйте та замовляйте, компанія завжди рада встановленню взаємовигідних відносин з усіма!