Спеціальне взуття грає не останню роль у трудовій діяльності людини. Є безліч видів робіт, де у людини є потенційна небезпека поранення або пошкодження. І щоб уникнути небезпечних ситуацій, для різних підприємств, фірм та організацій потрібне спецвзуття. Воно захистить працівника від різних факторів і зможе зберегти здоров'я людини. Варто перелічити основні фактори, від яких зможе уберегти і захистити робоче взуття:

- Електричний струм;
- Ковзання;
- Волога;
- Шкідливі механічні дії;
- Радіоактивні забруднення;
- Шкідливі біологічні фактори;
- Підвищені та понижені температури;
- Токсичні речовини.

Різноманітність і безліч небезпечних факторів, від яких потрібно захистити ноги працівника, призводить, відповідно, і до великої різноманітності спецвзуття. Виділяють кілька видів робочого взуття, але основне на сьогоднішній день - це взуття для працівників металургійної промисловості, взуття для будівельників, взуття для працівників хімічної промисловості, взуття для працівників охорони, взуття для обслуговуючого персоналу спецслужб та інше.

Як і інші засоби захисту, спеціальне взуття повинне відповідати кільком основним вимогам. Основна вимога спецвзуття - це надійність і зручність. Тому будь-яке спецвзуття повинне повністю підбиратися за розміром ноги людини, бути легким, так як важке взуття швидко стомлює ноги. Крім того, спеціальне взуття повинне бути зроблене з урахуванням анатомічної будови стопи працюючого. Також увагу необхідно приділяти матеріалу, з якого виготовили взуття. Адже він повинен дозволяти ногам дихати і, головне, не містити ніяких шкідливих хімічних добавок і сполук. Дотримання всіх перерахованих вище вимог дозволить працівнику добре виконувати свої обов'язки,не відволікаючись при цьому на дискомфортні відчуття і незручності.

Є ще кілька додаткових вимог до спецвзуття. Будь-який поважаючий себе заклад або виробництво завжди також зверне увагу і на зовнішній вигляд та дизайн взуття. Адже працівники організації - це обличчя та основа іміджу підприємства. Тому варто вибирати зручне, комфортне і цікаве взуття, яке дасть вашим працівникам можливість добре і якісно виконувати роботу без хвилювання за своє життя. Крім того, потрібно врахувати, що будь-яка спеціальність вимагає особливого підходу до вибору спецвзуття, яке буде призначене саме для тих факторів, які становлять загрозу життю і небезпеку в тому чи іншому виді діяльності.

А підібрати і купити якісне спеціальне взуття, яке підійшло б саме для вашого підприємства, можна буде у фірми «Спецвзуття». Ми працюємо як з великими підприємствами, так і з дрібними організаціями. Для кожного клієнта - індивідуальний підхід. У нас знайдете широкий вибір спецвзуття: робочі черевики, робочі чоботи, берци, робочі туфлі. За бажанням замовника взуття може бути утеплено.

З приводу усіх питань звертайтеся за телефоном +38 (096) 489-13-05.