Сьогодні одним із поширених будівельних матеріалів є цегла. Будівельний ринок пропонує широкий асортимент даної продукції, але не вся вона відповідає усім поставленим вимогам. Досить часто нам пропонують неякісний будівельний матеріал, проте є виняток - цегла Літос!

Продукція данної ТМ вже давно завоювала прихильність будівельних фірм, адже з якістю, надійністю, стійкістю та універсальністю даного матеріалу не зрівняється жодна цегла інших марок.

Компанія Літос не перший рік на будівельному ринку України й встигла завоювати широке коло потенційних клієнтів. Все це завдяки якості та універсальності цегли.

Цегла Літос виготовляється за сучасними технологіями й з використанням напівсухого гіперпресування. Завдяки цьому даний будівельний матеріал може використовуватися практично у найрізноманітніших кліматичних зонах.

Цеглі Літос притаманна досить низька теплопровідність, що дає можливість правильно розрахувати товщину стін. А тому, при будівництві даним матеріалом, Ви гарантовано досягаєте великих теплоізоляційних характеристик й вберігаєте будівлю від найсильніших морозів.

Цегла ТМ Літос має досить красивий та привабливий вигляд. Також вона наділена рядом переваг:

- дуже міцна;
- має великий термін експлуатації;
- екологічно чиста;
- реалізується за доступною ціною.

Цегла даної торгової марки має фактури, поверхня яких виготовлена під "скелю" та "колоту цеглу". Вони однорідні за складом та об'ємом, мають точну геометричну форму, а також дуже високі теплоізоляційні показники.

Компанія Літос сьогодні пропонує більше 50 видів цегли ТМ Літос на ринку України та СНД. Це стандартна та тонка, щілинна та вузька цегла. Всі вони вирізняються широкою гамою забарвлення. Завдяки якісним барвникам, цегла має насичений та стійкий колір. Також вона стійка до знебарвлення й надійно захищена від атмосферних впливів.

Якщо Вам потрібна якісна цегла для будівництва, звертайтеся до компанії Літос! Підприємство надасть широкий асортимент даної продукції, яка підійде саме Вам. Щоб купити цеглу компанії Літос, звертайтесь за телефонами, які вказані у контактній інформації.

Підприємство реалізує продукцію в Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Луганську, Дніпропетровську, Черкасах, Луганську, Запоріжжі, Чернігові, Вінниці, Ужгороді, Миколаєві, Львові та інших містах України.

Купуйте найкраще!