Інноваційні технології монтажу стяжки підлоги дозволяють досягти високої якості і забезпечити довгий термін служби покриття без додаткового ремонту. Завдяки застосуванню армованої стяжки з фіброволокном та використанню сучасних затиральних машин, таке покриття відрізняється повною відсутністю тріщин. Такої рівної поверхні при влаштуванні стяжки підлоги традиційними методами ніколи не отримати!

Рівна, гладка поверхня

Влаштування цементно-піщаної стяжки підлоги можливе у будь-яких приміщеннях. Рівна, гладка поверхня стане ідеальною базою практично для будь-якого виду сучасних оздоблювальних матеріалів: лінолеум та плитку можна вкладати за 3-4 дні, паркет і ламінат - за 7-8 днів.

Менше води - більше вигоди

Напівсуха цементно-піщана стяжка підлоги має пористу структуру, що сприяє підвищенню тепло- і звукоізоляційних властивостей покриття. Через мінімальний вміст води така підлога не схильна до деформації. Крім того, у Вас не виникне потреби попередньо здійснювати гідроізоляцію - напівсуха стяжка не протече і не зашкодить приміщенням нижче.

Без усадки

При влаштуванні напівсухої стяжки основа підлоги вийде рівною і не буде схильна до усадки та не дасть тріщин. Адже саме надлишок води і є основною їх причиною. А для влаштування напівсухої стяжки у розчин додається саме така кількість води, необхідна для гідратації цементу.

Цементно-піщана напівсуха стяжка підлоги підійде під будь-які види покриттів, у тому числі для влаштування теплої підлоги. Вона не вступає в реакцію з хімічними речовинами і надзвичайно ударостійка.

Без бруду та пилу

На будівельних об'єктах, де влаштовується стяжка, зазвичай неминучим є будівельне сміття. Але це не стосується цементно-піщаної напівсухої стяжки! При влаштуванні такого вигляду покриття підлоги, готова суміш для стяжки подається на об'єкт за допомогою спеціального професійного обладнання. Розчин замішується не в приміщенні - тобто, Ви застраховані від пилу та бруду!

Напівсуха стяжка підлоги в Києві за 1 день!

Безсумнівна перевага напівсухої стяжки - це можливість влаштування рівного і довговічного покриття за рекордно стислі терміни. Найсучасніші технології та надійне обладнання - ось те, що дозволяє влаштовувати стяжки підлоги за 1 день. Всього лише за добу Ви станете щасливим власником ідеально рівного покриття для подальшого фінішного оздоблення.

Стяжка підлоги в Києві за суперціною

Потрібна ідеально рівна та міцна стяжка підлоги в Києві або Київській області, ціна якої не "вдарить по кишені"? Зверніться в нашу компанію - і Вам не доведеться переробляти неякісну роботу або зашпаровувати тріщини! Наші майстри накопичили великий досвід роботи з влаштування стяжки на великих та елітних будівельних об'єктах. За зміну бригада майстрів може укласти до 150 квадратних метрів. У роботі ми використовуємо лише ті матеріали, якість яких перевірили власноруч. При цьому ціна стяжки підлоги в нашій компанії - одна з найдоступніших на будівельному ринку Києва.

Якщо стяжка підлоги в Києві потрібна Вам вже сьогодні - зателефонуйте нам, і наші фахівці візьмуть заявку та дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Звернувшись до нас сьогодні, Ви вже за декілька днів зможете розпочати вкладання підлогового покриття на нову стяжку!

Технологічна, бездоганна стяжка підлоги в Києві за 1 день - це не мрія, а сучасний стандарт якості!