Сьогодні жодна сфера людської діяльності не обходиться без автоматизації. Важку фізичну роботу всюди виконують машини. Тому штукатурка машинним способом - важливий і необхідний процес, який замінює важку працю робітників. Особливо, якщо штукатурні роботи необхідно виконати на будівельному об'єкті у великому обсязі за мінімальні терміни.

Штукатурка машинним способом являє собою процес вирівнювання поверхонь стін або фасадів із застосуванням спеціальних штукатурних сумішей та обладнання. Спеціальні машини для штукатурення забезпечують механізацію важких і складних процесів: приготування суміші та її нанесення.

Штукатурка вручну - пережиток минулого

З виникненням технології машинного нанесення штукатурки зникла необхідність виконувати цю роботу вручну. При ручній штукатурці суміш готують невеликими порціями, бо вона швидко застигає, а роботи вручну виконуються повільно. Навіть досвідчений штукатур не зможе щоразу готувати розчин однієї консистенції та наносити його одночасно на всю поверхню. Він спочатку замішує розчин, потім розподіляє його по стіні. В результаті виходить так, що одна частина стіни майже підсохла, інша - лише почала, а третя - ще обробляється. На таких поверхнях з часом можуть виникнути тріщини та нерівності. На відміну від ручної, механізована штукатурка наноситься швидко та рівно.

Машинний спосіб нанесення розчину дозволяє отримати вищу якість поверхні. Крім того, штукатурка машинним способом дозволяє заощадити розчин - вузли агрегату штукатурної машини в процесі перемішування суміші насичують її повітрям, завдяки чому розчин стає об'ємнішим.

Крім того, при механізованому штукатуренні поверхня стін або фасадів обробляється за менший час. Штукатурна машина подає розчин на поверхню швидше. Тому є можливість використовувати ширший і довший штукатурний інструмент - правила, шпателі. Стіна стає більш рівною, що важливо при подальших оздоблювальних роботах.

Техніка машинного нанесення штукатурки

Машина для штукатурки має у своїй конструкції ємність, куди надходить вода та суха суміш. Розчин виходить лише правильної консистенції, так як пропорції складових запрограмовані. У ємності відбувається ретельне перемішування розчину, він насичується киснем і розпушується. Після змішування розчин за допомогою шлангу наноситься на поверхню. Завдяки спеціальним насадкам, за мінімальний час можна проштукатурити велику площу поверхні, після чого вирівняти її широкими правилами і шпателями буквально за декілька хвилин.

Штукатурка машинним способом може бути виконана 1-2 робітниками, причому швидкість робіт у 4-5 разів вища, ніж вручну.

Переваги машинної штукатурки

В порівнянні з ручною, штукатурка машинним способом має такі основні переваги:

- процес перемішування розчину механізований;
- суміш для штукатурки має однакову консистенцію протягом усього робочого часу, що виключає появу тріщин або нерівностей на поверхні;
- машинна штукатурка економить розчин;
- темпи виконання штукатурних робіт при машинному методі зростають у декілька разів;
- якість проштукатурених стін виходить набагато вища, ніж при ручному штукатуренні, завдяки швидкій обробці поверхні;
- поверхня готова до обклеювання шпалерами або до декоративного фарбування.

Таким чином, набагато легше та вигідніше скористатися машинним способом, ніж виконувати оздоблювальні роботи вручну.

Машинна штукатурка стін та стель - спеціалізація нашої компанії. Якщо Вам потрібна штукатурка машинним способом в Києві або є питання стосовно технології, телефонуйте нашим фахівцям! Сподіваємося надалі побачити Вас серед своїх клієнтів.

Докладніше про нашу компанію та її послуги читайте на сайті: shtukaturka.ub.ua/ua