У величезному асортименті сучасних будівельних матеріалів віконне скло займає особливе місце. Таке скло знайшло застосування для скління вікон, а також балконних дверей. Крім того, його можна застосовувати для світлових ліхтарів, вітражів, оранжерей, теплиць та інших огороджувальних світлопрозорих елементів промислових та житлових будівель.

Тому якщо Ви бажаєте купити віконне скло першокласної якості оптом або вроздріб, тоді Вам слід звернутись до компанії ЛЕАЛ-ГЛАСС. Фірма за багато років уже завоювала репутацію надійного та перевіреного виробника скляної продукції в Україні.

Особливі характеристики віконного скла виробництва "ЛЕАЛ-ГЛАСС". Листи віконного скла мають форму прямокутника. Товщина кожного листа є однаковою по всьому периметру (від 2 до 10 мм). Таке скло виготовлене з найкращої сировини, тому його якість висока. Воно безбарвне та прозоре, тобто не має ніяких незмивних нальотів, матових або райдужних плям, а також інших небажаних слідів від вилужування на поверхні.

Ще одним із важливих якостей скла є його неабияка міцність. Це визначається багатьма факторами, серед яких розміри та стан поверхні листа, ступінь гарту та відпалу, його однорідність, спосіб виробництва та обробки торців і поверхні.

Такі вади, як неоднорідність та мікротріщини виключені. Адже саме вони знижують міцність листа приблизно на 80%. Наявність незначних дефектів - подряпин, сторонніх включень, бульбашок - регламентується спеціальними стандартами, тобто вони можуть допускатись.

Яке скло обрати для вікна?

Для того, щоб засклити звичайне вікно застосовуються листи, які мають товщину від 2 до 4 мм. Однак для вітражів та великих вікон вони непридатні, оскільки не витримують вітрового навантаження. У таких випадках рекомендується встановлювати віконне скло товщиною від 6 до 10 мм. Також варто пам'ятати, що зі збільшенням висоти місця розташування великого вікна, товщина скла повинна збільшуватися, а площа навпаки - зменшуватися. Тому це теж варто врахувати при купівлі віконного скла.

Якщо Ви не знаєте, як вибрати віконне скло, тоді Вам з радістю допоможуть досвідчені спеціалісти підприємства ЛЕАЛ-ГЛАСС. Вам тільки залишається зателефонувати, а далі все зроблять фахівці компанії.

Що ж, радимо замовляти віконне скло не в посередників, а у виробників!