За останні роки досить популярним матеріалом у будівництві стала облицювальна цегла. ЇЇ використовують для втілення найрізноманітніших дизайнерських та архітектурних рішень.

Даний вид цегли застосовують у будівництві понад півстоліття як основний оздоблювальний елемент. Сьогодні ринок пропонує облицювальну цеглу від найрізноманітніших виробників та у широкій кольоровій гамі. Саме такий великий вибір дає можливість архітекторам та дизайнерам втілювати в життя найсміливіші ідеї.

Проте, де знайти дійсно якісну цеглу, яка відповідала б усім вимогам, як технічним, так і естетичним? Дане питання давно вирішила компанія Літос! Підприємство пропонує якісну, надійну та універсальну облицювальну цеглу Літос.

Компанія є офіційним представником Лугутинського заводу будівельних матеріалів. Саме це дає можливість пропонувати споживачам 100% якісну продукцію за цінами від виробника.

Якість даного будівельного матеріалу підтверджують сертифікати "Укрсепро", а також паспорти радіологічної якості.

Для виготовлення облицювальної цегли виробник застосовує новітні технології напівсухого гіперпресування вапняку-черепашника. Процес проходить під тиском 60-90 МПа. Цегла має ідеальні форми, які мають відхилення не більше 0,5 мм та наділені ідеальною глянцевою поверхнею.

Завдяки сучасним технологіям облицювальну цеглу Літос використовують у найрізноманітніших кліматичних умовах. Навіть при різких перепадах температур, у суворих північних умовах та при температурі до - 50º С продукція не втрачає свого зовнішнього вигляду та не псується. Тому її використовують для облицювання найрізноманітніших будівель та споруд — будинків, камінів, монументів, парканів та іншого.

Компанія Літос пропонує весь асортимент облицювальної цегли, яку виготовляє Лугутинський завод будівельних матеріалів. Сюди ж входить і декоративна цегла, яка має рельєфний малюнок.

Якщо Вам потрібна якісна та надійна цегла, яка буде чудовою за своїми технічними характеристиками, з ідеальною гладкою поверхнею та різноманітними кольорами, то облицювальна цегла Літос саме для Вас. Завдяки їй Ви створите красивий естетичний вид будь-якої споруди.

Підприємство реалізує цеглу на всій території України, а також в країнах СНД.

Купити цеглу Літос можна в Києві, Харкові, Житомирі, Донецьку, Одесі, Луганську, Вінниці, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові та інших містах України.

Звертайтеся до компанії Літос та купуйте тільки найкращі матеріали для будівництва!