Дерев'яні сходи для будинку повинні бути не тільки красивими, але і комфортними. В іншому випадку, вони будуть приносити лише незручності. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно вибирати дерев'яні сходи для будинку і як уникнути найпоширеніших помилок.

У першу чергу належну увагу потрібно приділити вибору деревини для майбутніх сходів, адже від цього залежатимуть технічні та експлуатаційні характеристики конструкції.

Найпоширенішим матеріалом є сосна. Вона легко піддається обробці і її вартість найнижча на ринку. Мінусом сосни є те, що вона програє в довговічності в порівнянні з іншими породами дерева і з часом починає розсихатися.

Непоганим варіантом для дерев'яних сходів під замовлення є модрина. Це міцна порода дерева, яка має тривалий термін служби і не піддається гниттю, не розсихається. Проте варто відзначити, що модрина, через високу щільність, складна в обробці, тому такі сходи будуть коштувати недешево.

Окремо варто виділити кедр. Ця деревина легко піддається обробці, що дозволяє створювати стильні конструкції дерев'яних сходів для будинку. Особливістю кедра є те, що він може створити особливий мікроклімат в приміщенні завдяки своїм цілющим властивостям. Однак, варто пам'ятати, що кедр потребує додаткової обробки для поліпшення експлуатаційних характеристик.

Ідеальним матеріалом для виготовлення дерев'яних сходів, звичайно ж, є дуб. Він, без перебільшення, практично вічний. На поверхні дубової деревини відсутні сучки, що істотно впливає на зовнішній вигляд дерев'яних сходів. Проте дуб - найдорожчий вид деревини.

Тепер поговоримо про основні помилки, яких допускаються при виборі та монтажі дерев'яних сходів для будинку.

Найпоширенішою помилкою є те, що власники будинків замислюються про виготовлення дерев'яних сходів на замовлення, коли будівництво або ремонт будинку вже практично закінчений. Необхідно створювати проект сходів на початковому етапі будівництва, так вони будуть комфортними і зручними.

Друга помилка - нанесення кольорового лаку. Краще не псувати натуральну деревину штучними барвниками. Такий лак має властивість стиратися з часом і відновити його початковий вигляд самостійно практично не можливо.

Якісні дерев'яні сходи для дому в обов'язковому порядку повинні бути виготовлені з сухого будівельного матеріалу. Не варто на цьому економити. Необхідно розуміти, що якісні дерев'яні сходи не можуть коштувати дешево. Можливо, варто замовити дорогі дерев'яні сходи, а потім довгі роки насолоджуватися їх практичністю, надійністю і незмінно привабливим виглядом.

Послуги з виготовлення дерев'яних сходів на замовлення надає компанія "Дерев'яні сходи STEPS".

Наші дерев'яні сходи - це індивідуальний підхід до особливостей Вашого будинку з урахуванням Ваших побажань і стилю. Наші знання, досвід та імпортне промислове обладнання дозволять виготовити для Вас надійні, якісні та зручні сходи, які стануть прикрасою інтер'єру на довгі роки.

Приходьте, ми впевнені - Ви залишитеся задоволені нашою роботою!