Рукавички робочі користуються величезним попитом. Адже їх використовують практично усюди, де застосовується ручна праця. Це дуже важливий засіб захисту рук під час виконання фізичної роботи. Ось чому безліч людей шукають, де ж найвигідніше купити робочі рукавички оптом.

Оскільки в наш час у даному сегменті ринку представлено безліч продукції, часом складно визначитися з вибором. Вироби високої якості за низькою ціною знайти непросто. Але все ж є компанія, продукція якої відповідає цим вимогам. Це підприємство Рубіж-Текс, яке реалізує рукавички оптом за найвигіднішими цінами.

Рукавички робочі купують усі: вони потрібні і будівельникам, і вантажникам, і дачникам. Різні види рукавичок застосовуються практично у всіх галузях виробництва. Якщо Ви хочете забезпечити зручність роботи Ваших робітників на підприємстві, купуйте рукавички робочі оптом від фірми, яка заслужила довіру безлічі клієнтів.

Компанія Рубіж-Текс виготовляє різні види робочих рукавичок: бавовняні, вовняні, синтетичні, ущільнені, робочі рукавички утеплені, робочі рукавички з ПВХ крапкою, без крапки. Виробляються вони з різних матеріалів, мають різне покриття і властивості. Деякі забезпечують захист від дрібних травм, а деякі дають можливість працювати з токсичними речовинами і розпеченими предметами. Широкий спектр продукції дозволяє задовольнити вимоги найвибагливіших покупців.

Рукавички з ПВХ крапкою

Рукавички з ПВХ крапкою являють собою універсальні вироби, які забезпечують найкращий захист від механічних впливів і характеризуються високою зносостійкістю. Внутрішня частина рукавичок складається з бавовняної нитки. Це забезпечує виведення вологи і комфорт у застосуванні. Цей вид рукавичок використовується в будівельних, ремонтних, механічних роботах, при перенесенні замаслених предметів. Завдяки покриттю ПВХ збільшується зносостійкість виробів, зменшується тертя при контакті з різними поверхнями.

Компанія Рубіж-Текс здійснює виробництво рукавичок на сучасному імпортному обладнанні з використанням новітніх технологій. Можливості обладнання дозволяють виготовляти рукавички робочі 7, 10 і 13 класу в'язки. Вони дуже щільні і міцні.

Купуйте рукавички робочі оптом від компанії Рубіж-Текс за найнижчими цінами вже зараз. Адже це чудова можливість заробити на цій затребуваній продукції. Подробиці можна дізнатися тут.