Практичні й зносостійкі рукавички з ПВХ крапкою - ось вироби, яким без побоювань можна довірити захист рук при виконанні різних робіт. Рукавички з ПВХ крапкою використовуються в багатьох сферах промисловості. Це легка промисловість, автомеханіка, вантажно-розвантажувальні роботи, механозборка. На Україні однією з провідних компаній з виробництва рукавичок ПВХ є Рубіж-Текс. Це підприємство виготовляє продукцію на імпортному обладнанні за сучасними технологіями.

Для чого ж потрібна рукавичкам ця ПВХ крапка? Для того, щоб вони набули ряд важливих експлуатаційних властивостей:

- ефективний захист шкіри людини від різного роду механічних пошкоджень: подряпин, проколів. Рукавички з ПВХ крапкою також перешкоджають утворенню мозолів;

- термін служби робочих рукавиць з ПВХ крапкою набагато вищий, ніж звичайних рукавичок;

- ПВХ крапка підвищує зчеплення рукавички з робочою поверхнею інструменту або деталей;

- в цих рукавичках дуже комфротно працювати протягом тривалого часу, адже руки в них відмінно вентилюються.

Рукавички з ПВХ крапкою виробляються з 100% бавовняної нитки. Завдяки тому, що вони не мають швів, руки в таких рукавичках не подразнюються. Їх можна використовувати для завантаження скла або листового заліза. Широко поширене застосування робочих рукавиць з ПВХ-точкою в сільському господарстві, а також у побуті.

Безсумнівною перевагою таких рукавичок є їх низька вартість. Компанія Рубіж-Текс реалізує рукавички з ПВХ крапкою за найвигіднішими цінами. Замовивши тут робочі рукавички оптом, Ви отримуєте відмінну якість за низькою вартістю.

Тут Ви можете купити найміцніші рукавички 7, 10 і 13 класу міцності. Рукавички 7 класу з ущільненням забезпечують чудовий комфорт. Внутрішня частина рукавички складається з бавовняної нитки - це сприяє виведенню вологи. А додавання синтетичної нитки на зовнішній частині рукавички забезпечує кращий захист від механічних впливів і високу зносостійкість.

Рукавички робочі з ПВХ крапкою 10 класу можуть використовуватися практично для всіх робіт, де необхідний захист рук. Вони дуже зручні у використанні, не ускладнюють руху пальців, не викликають потіння рук.

Рукавички 13 класу можна застосовувати при виконанні механоскладальних робіт, навантаженны-розвантаженны, розфасовці, будівельних роботах, в автомайстернях. Вони забезпечують особливо надійний захист рук від механічних пошкоджень і забруднень.

Купити рукавички з ПВХ крапкою Ви можете вже зараз, зв'язавшись з представниками компанії за контактними телефонами: +38 (099) 021-31-28, +38 (095) 224-17-45, +38 (06453) 5-02-77.