Коли мова йде про ремонт, важлива кожна деталь. Велике перетворення приміщення зсередини починається з обробки стін, шпаклювання, фарбування. Ви ж не хочете, щоб колір потьмянів швидше, ніж зникне запах фарби? Чи Ви досі не вірите, що інтер'єрна фарба може сохнути швидко?

Не хвилюйтеся, ми знаємо як швидко розвіяти усі міфи і Ваші страхи з приводу внутрішньої обробки приміщення.

Скажу коротко, інтер'єрні фарби Benjamin Moore - це продукція, про яку не говорять багато. Просто з такими фарбами немає часу на розмови. Але головне, що Вам потрібно знати про цю продукцію, читайте далі.

Інтер'єрні фарби Benjamin Moore - стійкість, чіткість, універсальність.

Інтер'єрні фарби Benjamin Moore - стійкість, чіткість, універсальність.

Сьогодні продукція цього бренду користується великою популярністю і це все не просто так.
По-перше, фарби ТМ Benjamin Moore екологічно чисті, не виділяють при нанесенні і експлуатації шкідливих речовин. Вони пожежобезпечні, мають підвищену атмосферостійкість, водо- і світлостійкість.

Важливою особливістю також є практично відсутність запаху. Крім того, вони швидко сохнуть.

Перевагами цих фарб для інтер'єру можна також назвати відмінну міцність, еластичність, високу адгезію до поверхні, що фарбується. Покриття повільно старіють, не електризуються, не збирають бруд.

Інтер'єрні фарби Benjamin Moore виробляються виключно в США.

Інтер'єрні фарби Benjamin Moore виробляються виключно в США.

Пропоную зробити деякі пробні мазки фарб цього відомого бренду.

На особливу увагу заслуговують інтер'єрні фарби Moorcraft ® Super Spec ™ Latex Eggshell 274 (напівматова) і Moorcraft ® Super Spec ™ Latex Flat 275 (матова).

Ці фарби для інтер'єру створюють прекрасний матовий і напівматовий ефект, ідеально підходять для фарбування різного роду внутрішніх поверхонь, для покриття різного роду поверхонь як нових, так і попередньо фарбованих. Рекомендується використовувати в офісних та житлових приміщеннях, а також службах охорони здоров'я і сферах громадського харчування.

Фарби мають високу стійкість до миття, швидко сохнуть, легко наносяться, легко миються.

Після такої невеликої характеристики просто не можу собі дозволити не розповісти про те, де можна купити продукцію Benjamin Moore в Україні. Ексклюзивним представником торгової марки є компанія Преміум Декор. Підприємство реалізує широкий асортимент продукції.

Увага! Довічна гарантія на фасадні фарби. Замовлення приймаються від клієнтів з усієї України. За детальною інформацією звертайтесь за контактними номерами телефонів.