Кому, як не англійцям, знати про секонд-хенд геть усе? Саме в цій країні королі та королеви в знак подяки дарували одяг людям, яких найбільш вподобали. А ось плащ з плеча короля дарувався довіреній особі, як ми говоримо “правій (другій) руці”. Звідси і походить назва "секонд-хенд", тобто "друга рука".

Така королівська традиція з часом з’явилась і у простого народу. Спочатку допомагаючи бідним, більш забезпечені городяни віддавали непотрібний одяг. З часом з'явилися охочі недорого купувати вживаний одяг. У відповідь на попит з'явилась і пропозиція. Знайшлись кмітливі люди, які стали організовано збирати та продавати таке взуття та одяг. Так секонд-хенд Англії перетворився на справжній бізнес.

На сьогоднішній день великі підприємці з Європи та України купують секонд-хенд оптом з Англії. Мати в своєму магазині одяг з Англії - це безперечний успіх роздрібних продаж! 

Секонд-хенд оптом з Англії - це ціла індустрія. В цій Європейській країні існують спеціальні пункти для збору одягу та взуття, сортування, дезінфекційна обробка, тоді відвантаження в потрібну країну, а в нашому випадку - в Україну.

Де в Україні можна купити секонд-хенд оптом з Англії?

Якщо в пошуковій системі Інтернет ввести запити: “секонд-хенд оптом”, то пошук Вам видасть безліч складів з реалізації такого одягу та взуття. Як не помилитись та обрати найкращу гуртівню секонд-хенду? Найкращим варіантом буде не компанія, яка працює перший рік в даній сфері, а та, яка уже набула великий багаж досвіду.

Представляємо Вашій увазі гуртівню Second Hand у Луцьку - маленькому, але з великими можливостями продажу секонд-хенду оптом з Англії, Польщі та Німеччини місті України.

За роки своєї діяльності підприємство Second Hand здобуло довіру багатьох клієнтів, досконало вивчило ринок, тому постачає секонд-хенд оптом, що є найбільш рентабельним варіантом. Він зацікавить як оптових замовників, так і власників магазинів і торгових точок з різних регіонів України.

Луцький оптовий склад Second Hand постійно поліпшує асортимент та якість секонд-хенду оптом, зберігаючи собівартість і, безумовно, стежить за модою та трендом. Адже це не секрет, змінюється мода - міняється попит.

Якщо готові "поставити свій бізнес на ноги", тоді Луцький склад Second Hand до Ваших послуг!