Порошковий дріт дозволяє вирішити безліч проблем механізації зварювальних та наплавних робіт, підвищити продуктивність процесів в 2-5 разів при високій якості металу швів і з'єднань, значно знизити трудомісткі і важкі ручні операції з очищення конструкцій від бризків. Його використання - це нове слово в технології зварювання.

Що ж являє собою порошковий дріт?

Уявіть собі безперервний електрод, який складається з металевої оболонки та порошкового сердечника. Металева оболонка утримує порошковий сердечник і дозволяє здійснювати безперервний процес плавлення при невеликому вильоті і подачі безпосередньо в зону зварювання захисних матеріалів. Порошковий дріт дозволяє використовувати зварювальний струм великої щільності, завдяки чому досягається висока продуктивність розплавлення.

Сфери застосування наплавочного і зварювального порошкового дроту дуже широкі, ось тільки деякі з них:

- наплавлення гальмівних шківів, валів, ковзанок, кранових коліс, натяжних коліс гусеничних машин;
- наплавлення валів, втулок, посадочних місць під підшипники;
- наплавлення роликів МБЛЗ;
- наплавлення роликів для виробництва мінеральної вати;
- наплавка ножів, лез, скребків;
- наплавка ножів гільйотин;
- наплавка малогабаритних деталей, які працюють в умовах абразивного зношування;
- відновлення геометричних розмірів деталей в різних сферах народного господарства;
- зварювання конструкцій з маловуглецевих і низьколегованих сталей;
- зварювання відповідальних конструкцій;
- зварювання марганцевистих сталей.

Де ж замовити цей настільки необхідний в різних сферах порошковий дріт? На Україні однією з провідних компаній з виробництва цієї продукції є Нафтогазмаш. Ця компанія здійснює виробництво порошкового дроту в найшвидші терміни. Співпраця з компанією дозволить Вам заощадити свої кошти завдяки економії на закупівлях нових деталей і запасних частин шляхом відновлення та підвищення ресурсу зношених виробів.

Оскільки компанія Нафтогазмаш є виробником, це дозволяє здійснювати виробництво партій порошкового дроту будь-яких обсягів із заданими характеристиками.

Поставка порошкового дроту здійснюється в будь-яке місто України, а також у Росію, Білорусію, Молдову, Литву, Польщу та інші країни. Можлива доставка будь-яких обсягів порошкового дроту, включаючи дрібні партії.

Замовити порошковий дріт Ви можете вже зараз, зв'язавшись з представниками компанії за контактними номерами телефонів +38 (044) 374-03-10, +38 (044) 374-05-10.