Купити вишиванку — перше, що має зробити кожен модник чи модниця, оновлюючи свій гардероб. Отож, саме час для перетворень та перевтілень. Якщо Ви досі не знайшли, де купити українську вишиванку з оригінальними візерунками, виконаними у кращих українських традиціях, тоді ця стаття для Вас.

Те, що купити вишиванку — справа нелегка, я переконалась на власному досвіді. Це лише на перший погляд здається, що сьогодні вишиванки продаються на кожному кроці і можна купити будь-якого дизайну, фасону та за будь-яку ціну. Але це не так. Як виявилось, традиція, здавалось, з суто українським корінням має заморських шкідників! Це я веду до того, що величезним відкриттям для мене було те, що ледь не кожна друга вишиванка на вітчизняному ринку носить лейбу - “made in China”. Я, звичайно, не проти іноземного мистецтва, але коли мова йде про українські вишиванки, то для мене особисто така річ має бути українською до останньої ниточки. Тому, якщо зібрались купувати вишиванки, будьте обережними, не купіть випадково китайської вишиванки.

Наступне питання — оригінальність та унікальність. Скажу відразу, вишиванка ручної роботи обійдеться Вам значно дорожче, ніж, скажімо, виріб з машинною вишивкою. Але тут є теж важливий момент — можна купити вишиванку машинної вишивки, але з оригінальним орнаментом, дизайнерську розробку за вигідною ціною. Проте тут також потрібно бути обачливим.

Питання ціни — тема сама напрошується для обговорення. Як я уже сказала, ручна робота — значно дорожча, машинна вишивка залежно від складності візерунку, якості тканини може варіюватись. Китайські вироби, як правило, цінами не поступаються вітчизняним.

Де все-таки купити вишиванку? Коли у свій час я запитала про це у знаючих людей, вони відповіли: “Тобі треба у Львів. Це місто вузеньких вуличок, запашної кави і вишиванок”. Я так і зробила — поїхала у Львів, попередньо озброївшись інформацією про те, де можна купити вишиті речі. Не буду відволікатись на враження від міста, від отієї атмосфери. Скажу, що вишиванку я таки купила. І можу Вас потішити, Вам не доведеться спеціально їхати у Львів, якщо звичайно Ви не мрієте поринути у це старовинне, насичене українськими традиціями місто. Майстерня приймає замовлення з усієї України. Компанія, де я купила вишиванку — це ТзОВ Скиба. Компанія пропонує дизайнерські роботи, вишиванки з оригінальними та унікальними орнаментами, а ціни — приємно вражають. Адже за такі речі варто платити більше!

Компанія пропонує чоловічі вишиванки, жіночі, чимало дитячого вишитого одягу.

Детальнішу інформацію про саму компанію, а також новий каталог вишиванок Ви можете знайти тут.

Купуйте вишиванки, живіть українськими традиціями! Хай щастить з вибором!