Не дарма вишиванка жіноча з давніх-давен вважається оберегом, втіленням кращих традицій та українського стилю. А сьогодні про це і говорити не потрібно зайвий раз. Імениті кутюрьє усього світу створюють колекції жіночого одягу, не оминаючи вишитих орнаментів. Вишиванка жіноча — сьогодні це звучить не лише гордо, але і модно.

Вишиванки жіночі

З давніх-давен вишиванка була одним із найулюбленіших і найпоширеніших видів рукоділля. У давнину на Русі всі жінки володіли цим мистецтвом. За допомогою голки і різних ниток жінки перетворювали просту тканину на витвір мистецтва. Більше того, вміти вишивати було обов’язковим. Дівчинка семи - восьмирічного віку починала готувати собі посаг, і до п'ятнадцяти - шістнадцять років кожна повинна була мати вишитий святковий і буденний одяг, скатертини, рушники. Також готували рушники, якими обдаровували на весіллі рідню жениха і почесних гостей. Перед весіллям влаштовувалася виставка виробів і за їх кількістю і якістю судили про майстерність і працьовитість нареченої.
Сьогодні також неможливо уявити українську культуру без традиції вишивання. Однак усе набагато простіше. Вишукані жіночі вишиванки можна купити, вибравши собі фасон та орнамент до смаку. Як виглядають сучасні вишиванки? Що сьогодні у тренді традицій? Про це та інше – далі…

Вишиті тренди! Що нового?

Над створенням колекцій оригінальних жіночих вишиванок працюють не тільки світові, але і вітчизняні дизайнери та майстерні. Весна 2013 року прийшла з колекцією нових і стильних обновок, зокрема для прекрасної половини.

Для прикладу, компанія Скиба випустила колекцію вишиванок, де одне із головних місць посідають саме вишиванки для жінок. Справжня феєрія орнаментів, вдалі інтерпретації традиційних візерунків, багато кольору, а також нові фасони, нові тканини. Це просто потрібно побачити. А ще краще - приміряти!

Скиба цього сезону пропонує, як завжди, вишиванки незрівняної якості, різних цінових категорій.

Коко Шанель говорила, що найкращим вбранням для жінки є чорне маленьке плаття. Вона просто не бачила таких жіночих вишиванок! Будьте жіночнішими - одягайте вишиванку.

Купити вишиванку можна зателефонувавши за контактними номерами телефонів компанії Скиба.