Оренда офісу у Львові - справа не проста. Хоча асортимент бізнес-центрів, що пропонуються підприємцям цього чудового міста, досить широкий, проте не всі вони можуть влаштувати Вас площею та умовами. А деякі орендодавці значно завищують ціни на свої послуги. Але все ж таки винятки є. Про те, що таке вигідна та зручна оренда офісу, Львів дізнався завдяки Центру розвитку бізнесу "Промисловий".

Центр розвитку бізнесу "Промисловий" надає широкий асортимент послуг орендаторам і покупцям. Цей торговий центр задовольняє одну із найважливіших вимог, що пред'являються покупцями та орендаторами - місце розташування неподалік від центру. Адже найбільш важливими перевагами вибору місця для офісу є густота населення в районі, транспортна та пішохідна доступність. Розміщення поблизу великих магістралей суттєво покращить Вашу роботу.

Оренда офісу (Львів) у центрі Промисловий - обирайте найкраще!

Оренда офісу (Львів) у центрі розвитку бізнесу "Промисловий" має багато переваг. Це зручні умови для роботи, просторі офіси та багаторівнева система безпеки. Сучасна будівля центру «Промисловий» дає можливість розмістити в ньому велику кількість зручних в експлуатації торговельних павільйонів, офісів, виставкових залів, складських приміщень. Під час будівництва торгового комплексу були використані найсучасніші технології та екологічно чисті матеріали. Ці приміщення обладнані найкращими системами вентиляції, автономного опалення, енергопостачання, пожежогасіння, а також охоронною сигналізацією.

Офіси приємно здивують Вас сучасною обробкою. До речі, Ви зможете замовити індивідуальне оздоблення офісу відповідно до Ваших смаків.

Унікальна торгова пропозиція для нових орендарів!

У нас є унікальна торгова пропозиція для нових орендаторів від Центру розвитку бізнесу "Промисловий". Це надання орендних канікул терміном 2 місяці. Протягом цього терміну Ви зможете розпочати власну рекламну кампанію.

Поруч із офісними приміщеннями знаходяться склади з великими площами, високими стелями і оптимальним температурним режимом. Усі ці умови дозволяють найкращим чином організувати бізнес у нашому торгiвельному центрі.

На фасаді торгового центру ми безкоштовно розміщуємо рекламні банери орендаторів. Вони будуть працювати на імідж Вашої компанії і забезпечать впізнавання бренду.

Якщо Вас цікавить оренда офісу (Львів), звертайтеся до нас вже зараз за контактними номерами телефонів: +38 (032) 242 34 99, +38 (067) 656 93 64. Ми гарантуємо Вам найкращий сервіс, індивідуальний підхід та гнучкі ціни. У нас працюють кваліфіковані працівники, які нададуть Вам всю інформацію, що Вас цікавить, та покажуть приміщення, які здаються в оренду. Ми з розумінням ставимось до побажань наших орендаторів та покупців.