Шукаєте ефективне утеплення будинку? Ми знаємо, що Вам порадити. Фасадні панелі виробництва ТОВ «Вектор» поєднують в собі чудові технічні характеристики та зовнішній вигляд. Так, саме зовнішній вигляд, оскільки вони виготовляються з німецькою фасадною плиткою Klinker.

Основу панелей складає спінений полістирол. Простими словами пінопласт. Чому саме пінопласт? Тому, що він має високий опір теплопередачі, забезпечує низьку втрату тепла будинком взимку, та, увага, низьку втрату холоду будинком влітку. З таким утепленням Ви будете економічно використовувати опалювальний котел взимку та кондиціонер влітку. Шляхом спінення полістиролу отримується матеріал, котрий має велику кількість пор, заповнених повітрям. Це забезпечує низькі показники теплопровідності. Вагомою перевагою спіненого полістиролу над іншими теплоізоляційними матеріалами є його мала вага. Це важливо при проектуванні утеплення старих будинків, де потрібно до мінімуму зменшити навантаження на фундаменти.

 

Фасадні панелі - справжня німецька якість

від українського виробника

 

Фасадні панелі виготовляються за сучасною німецькою технологією на німецькому обладнанні та з використанням найсучасніших матеріалів високої якості.

Стінові панелі з німецькою клінкерною плиткою виробництва «ABC Klinkergruppe» є екологічно чистими. Плитка виготовляється шляхом випалювання глини при високій температурі з 100% натуральної сировини і без додавання будь-яких хімічних домішок . Клінкерна плитка виконує дві важливі функції в стінових панелях – захист та оздоблення. Плитка захищає панелі від впливу навколишнього середовища, сонця, дощу, снігу, льоду, оскільки має дуже низькі показники водопоглинання. Це забезпечить довготривалу службу панелей. Друга, не менш важлива функція – оздоблення. Використовуючи стінові панелі з клінкерною плиткою, Ви отримуєте ще й оригінальний фасад. Так як при виробництві плитки використовуються тільки натуральні матеріали, про вапняні потьоки та висоли, як на будинках оздоблених керамічною цеглою, Ви можете забути.

Використання стінових панелей виробництва ТОВ «Вектор» дозволить одночасно ефективно утеплити Ваш будинок, не обтяжуючи стіни важкими утеплювальними матеріалами, та оздобити фасад якісною німецькою плиткою.


Зробіть вигідну інвестицію у Ваш будинок - телефонуйте та замовляйте фасадні панелі вже зараз: +38 (04560) 6-23-21, +38 (050) 462-70-17, +38 (066) 222-21-18.

Теплий будинок взимку та прохолодний влітку – це можливо!