Саме скло є універсальним та прозорим матеріалом, який використовують буквально скрізь: скляні меблі, скляна підлога та дзеркальна стеля, скляні двері, стіни, вітражі, вікна та стінова плитка зі скла... Це ще не весь перелік широкого застосування скла. А купити скло в Дніпропетровську можна в компанії Скло-Трейд! Чому саме тут, читайте далі.

Гнучкість виробництва, сучасне обладнання та новітні технології - ось ті чинники, які дозволяють підприємству Скло-Трейд задовольнити потреби сучасного, примхливого та вимогливого ринку виробів зі скла в Дніпропетровську.

ТОВ Скло-Трейд представляє листове скло різної товщини та кольору. На складі підприємства завжди є скло найкращого виробництва: PILKINGTON, SAINT-GOBAIN, GUARDIAN, Борський скляний завод, Лисичанський скляний завод Пролетарій.

Якість перевірена 10-річним досвідом на ринку України!

Продукція фірми відповідає високій якості листового скла, що гідно конкурує на ринку України ще з 2002 року. При виробництві скла в Дніпропетровську використовується система оптичного контролю якості, яка виключає появу мікротріщин, неоднорідностей та подряпин, що значною мірою підвищує міцність продукції.

Усе листове скло має виключно рівну поверхню, повна відсутність хвилястості та будь-яких оптичних дефектів, а також скло має ідеально рівномірну товщину. Варто зазначити, що прозорість і чистоту скла підтверджує якісний процес виготовлення продукції, який виключає наявність будь-яких плям і незмивних нальотів. Дані параметри досягаються за рахунок використання сировинних компонентів високої якості та спеціальних технологій. Всі вищевказані параметри підтверджуються відповідними сертифікатами якості.

Крім реалізації скла в Дніпропетровську, підприємство Скло-Трейд готове надати весь спектр супутніх послуг промислової переробки скла: тонування та фарбування скла, обробка скла, установка скловиробів, УФ-склейка, друк на склі, гарт скла та інші види послуг.

Ціни на скло в Дніпропетровську значно нижчі за ціни конкурентів та постачальників аналогічного скла. Працівники компанії доставлять, а також змонтують весь асортимент скляної продукції в найкоротші терміни.

Скло в Дніпропетровську - це неабияка прозорість за приємну ціну! Час купувати найкраще!