Ви коли-небудь пробували справжній плов - традиційну страву східної кухні, приготовлену за складним рецептом? Між іншим, дуже важливим у приготуванні такого плову є вибір правильного посуду. І таким посудом є казан чавунний.

Казан чавунний являє собою каструлю сферичної форми з товстими стінками. Особлива форма і товщина стінок обумовлені тим, що колись в Азії (батьківщині чавунного казана) було небагато горючого палива, тому доводилося по максимуму використовувати тепло від розведеного вогню. Казан, виготовлений з чавуну, завдяки своїй формі нагрівається швидко і довго зберігає тепло. У ньому можна приготувати велику кількість їжі при малій кількості палива. До речі, в Середній Азії казан був не просто посудом для приготування їжі. Це був ритуальний предмет, символ гостинності.

У наш час казан чавунний також широко застосовується. Адже він має прекрасні якості: здатність швидко розжарюватися, довго зберігати тепло. Цей виріб не деформується, не тьмяніє, абсолютно не боїться подряпин і володіє досконалими властивостями для приготування їжі. Казан чавунний буде служити Вам дуже довго.

У чавунному казані можна готувати не тільки східний плов. У ньому Ви можете приготувати все, що завгодно, причому їжа, приготована в такому посуді, обов'язково буде смачною і здоровою. Страви будуть поживними і наваристими. Але для цього потрібно вибрати правильний казан.

Отже, на що ж звернути увагу, вибираючи казан чавунний?

Форма казана. Казан напівсферичної форми призначений для використання на вогні. Використовувати його в домашніх умовах на газовій плиті не можна. Для цього існують спеціальні казани з випрямленим дном, призначені для газових плит.

Товщина стінок. Цей фактор відіграє дуже велику роль у якості приготування їжі і впливає на її швидкість. Від товщини стінок залежить рівномірне нагрівання казана і збереження в ньому тепла.

Внутрішня поверхня. Купуючи казан чавунний, варто звернути увагу на внутрішню поверхню. Вона обов'язково повинна бути рівною, гладкою, без будь-яких западин або випуклостей.

Вага казана. Якщо купуючи казан Ви виявили, що він занадто легкий, значить це підробка або ж неякісний товар. Запам'ятайте - хороший чавунний казан завжди важить багато завдяки своїм товстим стінкам. А чим тонші стінки - тим менше приводів назвати посуд казаном.

Місткість - поняття індивідуальне. Самі вирішуйте, якого об"єму казан Вам потрібен. Бувають вони від 5 до 20 літрів. Звичайно ж, для газової плити варто купувати казан менших розмірів. Ну а якщо Ви збираєтеся готувати їжу на відкритому вогні для великої кількості людей - тоді Вам однозначно варто зупинити вибір на великому казані.

Ну і наостанок розповімо про чудові чавунні казани від компанії Силумін. Ми є провідним виробником посуду на території України і можемо з упевненістю сказати, що чавунні казани нашого виробництва мають найкращі споживчі властивості. Вони міцні, надійні і довговічні. Висока якість цієї продукції підтверджена численними сертифікатами якості.

Замовити казан чавунний Ви можете вже зараз, зв'язавшись з нами за контактними телефонами: +38 (061) 332-24-41, +38 (097) 705-95-69