Декілька слів про димоходи-сендвіч

Ні одна з домашніх пічних систем не може працювати без димарів. Адже це невід'ємний елемент у таких пристроях, як піч, камін, котел, газова колонка та інші. Саме від якісної роботи димарів залежить термін експлуатації опалювальної техніки. На ринку України представлений досить широкий асортимент димарів, які виготовлені вітчизняними та зарубіжними виробниками.

Наприклад, сьогодні на зміну колишнім цегляним димарям прийшли димарі-сендвіч. Одним з кращих постачальників даного виду обладнання є інтернет-магазин Dimohod.com.ua. Магазин співпрацює напряму з виробником даного обладнання — компанією Комінвент Плюс.

Димар-сендвіч являє собою двостінні конструкції, середина яких має шар утеплювача. В таких випадках в якості утеплювальних матеріалів використовують базальтову вату або керамічну фібру. Тому у димарях-сендвіч не утворюється конденсат й практично немає відкладень сажі.

Використання такого опалювального обладнання досить широке, їх застосовують зовні будівель, а також в приміщеннях, які досить рідко отоплюються.

Димарі-сендвіч мають тривалий термін експлуатації, на противагу цегляним. Також вони більш пожежобезпечні. Тому димарі  даного виду дуже популярні при будівництві лазень й саун.

Чому саме Dimohod.com.ua?

1. Всі димарі-сендвіч виготовлені на сучасному автоматизованому парку з матеріалів високої якості, що підвищує експлуатаційні властивості та термін роботи. Це підтверджують сертифікати якості.

2. Якщо ви працюватимете з інтернет-магазином Dimohod.com.ua, ви отримаєте найкращі ціни на продукцію від виробника. А також прямі поставки від виробника максимально зменшують терміни від замовлення до отримання продукції.

3. Співпрацюючи з інтернет-магазином  Dimohod.com.ua, ви можете обрати та купити димар не виходячи з дому чи офісу. Тому не важливо в якому місті ви знаходитеся, підприємство здійснює доставку по всій території України.

4. Купити димарі-сендвіч, які виготовляє Комінвент Плюс, а реалізує  Dimohod.com.ua, можна в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Житомирі, Вінниці, Ужгороді, Полтаві, Одесі, Запоріжжі, Кривому Розі, Черкасах, Чернігові, Миколаєві, Сумах, Сімферополі, Тернополі, Луцьку, Львові та інших містах нашої держави.

Тому, якщо ви бажаєте придбати димохід якісного виробництва, звертайтеся до інтернет-магазину  Dimohod.com.ua! Переглянути каталог продукції ви можете за посиланням — http://dimohod.ub.ua/goods/dimari-sendvich-21952.

Раді вам допомогти!