Що являє собою монтаж резервуарів? Це складний процес, для грамотного здійснення якого повинні бути враховані багато виробничих тонкощів. Дуже важливо правильно організувати сам процес монтажу, адже від цього залежатиме термін експлуатації промислових резервуарів.

Тільки уявіть собі розмір і висоту резервуара, і Ви зрозумієте, наскільки важливий тут професіоналізм і техніка безпеки при роботі з резервуаром. Адже монтаж резервуарів передбачає роботу зі складними важкими підйомами на великій висоті практично без огороджень. При цьому використовується безліч різного устаткування. Для з'єднання монтажних вузлів здійснюють електрозварювання.

Про те, що таке якісний монтаж резерваурів, знають фахівці компанії Центррезервуарсервіс. Великий досвід, наявність всіх необхідних професійних навичок у даній сфері - гарантія успішної роботи. Працівники компанії знають, як правильно організувати монтажні роботи. Вони обов'язково повинні бути відображені в будівельному і виробничому проектах. Здійснювати монтаж резервуарів можна по ППР (проекту виробництва робіт) або застосовуючи технологічні записки.

Монтаж резервуарів може здійснюватися полистовим і рулонним способом. Рулонний застосовують у всіх тих випадках, коли можлива доставка рулонів до місця монтажу. Рулонний метод являє собою згортання полотнищ в рулони. Цей метод дозволяє звести до мінімуму зварювальні роботи під час монтажу резервуару на будівельному майданчику. На майданчику фактично виконують тільки вертикальний монтажний стик стінки і стик по контуру, що з'єднує стінку з дном. Крім того, рулонний метод дозволяє в кілька разів скоротити час монтажу резервуару в порівнянні з полистовим складанням.

При здійсненні монтажу полистовим способом, слід велику увагу приділяти черговості операцій технологічного процесу. Спочатку всі елементи встановлюються в потрібному положенні, потім скріплюються тимчасовими кріпленнями. А після установки конструктивного елемента або його частини, здійснюється остаточне зварювання. Бувають випадки, коли дно резервуара монтується полистовим способом, а корпус - рулонним.

Дотримання техніки безпеки - важливий аспект у роботі з промисловими резервуарами. Саме тому, кожен робочий допускається до роботи тільки після інструктажу з техніки безпеки.

Великий досвід роботи співробітників компанії Центррезервуарсервіс, високий професіоналізм, а також застосування сучасної техніки допоможе досягти успішного монтажу резервуара.