Промислові резервуари є дуже складними конструкціями. У процесі їх експлуатації безліч факторів, які діють на резервуари (підвищений тиск, вакуум, вібрація, корозія, швидкоплинні температурні режими) можуть призвести до втрати працездатності. Уникнути цього допоможе своєчасна дігностика несправностей і якісний ремонт резервуарів.

У власників АЗС часто виникає питання: як відремонтувати резервуари, не зупиняючи роботу АЗС? Згідно вимог охорони праці, дозволяється виконувати ремонт резервуарів на працюючих АЗС за умови дотримання відповідних заходів безпеки. Природно, що проводити такі роботи повинні працівники з відповідною атестацією, які мають необхідні допуски.

Якісний ремонт резервуарів здійснюють фахівці компанії Центррезервуарсервіс, які надають комплекс послуг з обслуговування промислових резервуварів на найвищому професійному рівні. Вони визначать, чи здатний резервуар виконувати свої функції без відхилень від встановлених параметрів. І при необхідності здійснять професійний ремонт резервуарів або ж профілактику дефектів.

Серед дефектів, які найчастіше зустрічаються - просадка основ і пов'язана з нею деформація стінки та інших розрахункових елементів металевих конструкцій резервуарів. Це призводить до порушення міцності і щільності зварних швів, тріщин в стінці, дні і даху резервуарів. Крім того, в резервуарах головних нафтоперекачувальних станцій може виникнути корозія дна в місцях скупчення відстояної агресивної підтоварної води. Стан резервуара і можливість його подальшої експлуатації визначають за результатами технічного обстеження і дефектоскопії.

Фахівці компанії Центррезервуарсервіс здійснюють як поточний, так і капітальний ремонт резервуарів. Капітальний ремонт резервуарів здійснюється з випорожненням, зачисткою і дегазацією резервуара. Цей вид ремонту включає всі роботи, що передбачаються поточним ремонтом, а також заміну дефектних листів корпусу, дна і даху, виправлення положення резервуара (коли осадка дна по різниці відміток більше 150 мм для діаметрально протилежних, і 80 мм і більше - для суміжних точок по параметру днища, розташованих на відстані не більше 6 м), ремонт основи, ремонт або заміну всього обладнання, випробування на міцність і щільність. Всі матеріали, які використовуються в ремонті, мають сертифікати.

Виконуючи роботи з ремонту резервуарів, дуже важливо вірно визначити заземлення ємності. Інакше це може призвести до небажаних наслідків. Резервуар, який підлягає ремонту, повинен бути огороджений негорючим матеріалом. Співробітник, що виконує роботи, повинен здійснювати постійний контроль стану газоповітряного середовища.

Звернувшись в компанію Центррезервуарсервіс, Ви можете бути впевнені, що ремонт резервуарів буде здійснено на високопрофесійному рівні. Крім того, компанію відрізняє розумна цінова політика, можливі знижки залежно від обсягів робіт.