"Як досягти успіху в панчішно-шкарпетковому бізнесі? Відповідь є! Левову частку прибутку варто вкладати в розширення та модернізацію виробничого обладнання!" - говорять світові експерти даної галузі.

Шкарпеткове виробництво, у порівнянні з будь-яким іншим трикотажним або швейним виробництвом, має незаперечні переваги. Основний плюс - це скорочений технологічний цикл! Адже в середньому один в'язальний автомат дає по готовому виробу кожні п'ять хвилин. Крім того, сучасна автоматизація дозволяє до мінімуму скоротити персонал. Один оператор може обслуговувати десять (і навіть більше) в'язальних автоматів, що дають близько одного мільйона виробів на рік. І все це на виробничій площі 50-100 кв.м.

Отже, якщо робити висновки, то головне тут — підібрати вдале обладнання, що буде приносити прибуток для власника шкарпеткового бізнесу та залишить конкурентів позаду.

Яке панчішно-шкарпеткове обладнання обрати?

Ще колись наші співвітчизники виїжджали за кордон, щоб знайти найкращі панчішно-шкарпеткові автомати для свого виробництва. Але сьогодні таке обладнання можна купити на теренах України.

Компанія “І.В.К.” постачає панчішно-шкарпеткові автомати, а також різноманітне обладнання для легкої промисловості українським підприємствам. А саме на підприємстві Ви можете купити електронні панчішно-шкарпеткові автомати італійської фірми Busi Giovanni. Це відомий виробник, який не стоїть на досягнутому, а постійно впроваджує нові розробки та вдосконалює асортиментний ряд. Тому саме він визнаний лідером на світовому ринку!

Панчішно-шкарпеткові автомати Busi Giovanni є сучасними, повністю електронними одноциліндровими апаратами текстильного виробництва.

Основні параметри панчішно-шкарпеткових автоматів:

- кількість систем: 1 або 2;
- діаметри циліндрів: 3", 3 1/2", 3 3/4", 4", 5 ";
- кількість голок: від 72 до 280;
- швидкість: від 220 до 300 об/хв;
- вага: від 420 кг;
- розміри: 105х150х235.

Також комплектуються панчішно-шкарпеткові автомати з різними пристроями за замовленням, а саме: пристрій зашивання миска RIMAGLIO; пристрій тривимірного в'язання 3D; пристрій для в'язання подвійного тіла носка та іншими пристроями по бажанню замовника.

Підприємство "І.В.К." запрошує до тісної та взаємовигідної співпраці компанії легкої промисловості, швейні фабрики, трикотажні та текстильні фірми. Якісне, технологічне, функціональне та сертифіковане панчішно-шкарпеткове обладнання зробить Ваш бізнес по-справжньому прибутковим!