Де у наш час можна вигідно купити м'ясо оптом, щоб бути впевненим у його якості? Напевно, це питання цікавить багатьох людей, що займаються реалізацією м'ясних виробів. Купити якісне м'ясо не так просто, адже безліч компаній реалізують не досить якісний товар. Але, безперечно, є й винятки. Одним з таких винятків є компанія "Прилуки-Агропереробка", яка ставить за мету забезпечення ринку України якісними, екологічно чистими, різноманітними і повноцінними продуктами харчування, що сприяють формуванню фундаменту здоров'я нації.

ЗАТ «Прилукський м’ясокомбінат» попри свій порівняно молодий вік гідно представлене на ринку Київської, Сумської, Чернігівської, Черкаської та Полтавської областей. З 2000 року ТМ «Прилуцькі» пропонує покупцям широкий вибір м’ясної продукції, яка суттєво вирізняється якістю та смаком серед багатьох конкурентів. Розташоване в м. Прилуки, підприємство на даний час займається виготовленням та реалізацією різних видів ковбас та м’ясних продуктів, напівфабрикатів та м’яса.

Ринок на якому працює підприємство не закінчується лише роздрібною торгівлею, розрахованою на дрібного покупця. Також пропонується оптова торгівля м’ясом, розрахована на великі та малі підприємства, котрим потрібна якісна сировина для виготовлення власної продукції.

Одним з основних принципів компанії є контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва. Починаючи від вирощування тварин та закінчуючи готовою для реалізації продукцією. Так, саме вирощування - ЗАТ «Прилукський м’ясокомбінат» сам вирощує тварин. Це дозволяє отримати надзвичайно якісну сировину, оскільки при вирощуванні тварин не використовуються хімічні харчові добавки та премікси. Мало де сьогодні можна знайти чисте від хімії м'ясо. Використання нового сучасного обладнання дозволяє постійно нарощувати темпи виробництва та підтримувати високу якість продукції. Система контролю якості продукції є повністю автоматизованою та комп’ютеризованою. Велика увага на підприємстві приділяється також зберіганню сировини та готової продукції. М'ясо та вироби зберігаються в холодильних камерах з системою автоматичного підтримання заданої температури. Саме тому, купуючи тут м'ясо оптом, ви можете бути впевнені у його якості.

Парк холодильних та термічних камер, виробничого обладнання постійно оновлюється, нещодавно відкрито нову ділянку відвантаження готової продукції. Все це забезпечує незмінну високу якість продукції та безперебійну роботу підприємства. Основною метою ЗАТ «Прилукський м’ясокомбінат» є забезпечення продовольчого ринку України високоякісною, екологічно чистою продукцією, що беззаперечно буде допомагати формуванню здорової нації.