Якщо Ви шукаєте, де купити стрічкоткацький верстат Kyang Yhe Delicate Machin, тоді Вам до компанії “І.В.К.” - надійний та перевірений постачальник обладнання для швейного виробництва, швейних фабрик, трикотажних та текстильних підприємств.

Фірма "І.В.К." готова запропонувати стрічкоткацькі верстати для важких і легких стрічок, для жакардових стрічок та для стрічки велькро. Крім того, Ви можете купити фарбувальне та шнуров'язальне обладнання, а також допоміжну техніку даної галузі.

Виробник Kyang Yhe Delicate Machine конструює високотехнологічне стрічкоткацьке обладнання, яке виготовляє стрічки для різного призначення. Стрічкоткацькі верстати в комплексі з рештою обладнання цього виробника призначаються для задоволення  всього комплексу поставлених задач клієнта у виробництві стрічок.

В Україні стрічкоткацькі верстати Kyang Yhe Delicate Machine уже не один десяток років служать надійним та недорогим обладнанням. Виробник майже щороку вносить в обладнання різні конструктивні поліпшення та вдосконалення. Як заявляє сама компанія: “На досягнутому не зупиняємось!”

Стрічкоткацька верстати пропонуються в наступних конфігураціях:

✓ Високошвидкісні автоматичні верстати для вироблення гладких стрічок;
✓ Комп'ютеризовані ткацькі верстати для вироблення жакардових стрічок;
✓ Ткацькі верстати для вироблення широких стрічок (до 220 мм);
✓ Комп'ютеризовані верстати для вироблення тонких жакардових стрічок;
✓ Ткацькі верстати для вироблення спеціальних стрічок, у тому числі велькро, шотландка та вельветових стрічок;
✓ Машини для снувального, плетільного, крутильного, мотального обладнання.

Всі стрічкоткацькі верстати сертифіковані та відповідають технічним характеристикам. Гарантії надіються по міжнародним договорам.

Не ризикуйте Вашим виробництвом, обирайте краще обладнання! Стрічкоткацькі верстати Kyang Yhe Delicate Machin - це обладнання для легкої промисловості з безліччю можливостей зробити Ваш товар найкращим та конкурентнішим!

Для отримання детальної інформації, передзвоніть менеджерам компанії "І.В.К.", і вони з радістю представлять Вам вичерпну інформацію по даному обладнання!