Перед кожним з нас постає час від часу важке запитання - що подарувати близькій людині на ювілей або на урочисту подію другу або колезі. Але є просте рішення цієї проблеми. Цінним презентом, який стане особливим, адресованим певній людині, а також буде нагадувати ще багато років про приємний та святковий момент, стане пам'ятна медаль, яку виготовлять за індивідуальним замовленням.

На сьогоднішній день є велика кількість різних варіантів оформлення медалі - в настільному або в настінному варіанті. Широкий вибір виконання дає можливість підібрати більш зручний варіант для зберігання подарунка на роботі чи вдома.

Пам'ятна медаль може стати хорошим презентом не тільки для однієї людини, а й для кількох людей або ж для групи людей - членів сім'ї, робочого колективу, спільноти в пам'ять про якийсь захід, знаменну дату або досягнення. Такий маленький сувенір буде непідвладний часу і зможе повертати свого власника, нехай і ненадовго, в минуле, нагадуючи про щасливі хвилини і  найкращі моменти життя. А при хорошому і якісному виконанні зможе приносити ще й естетичне задоволення.

Зараз медалі виготовляються за різними технологіями, які згодом і визначають якість, зовнішній вигляд і дизайн виробів. У різних випадках будуть актуальні різні способи та технології виготовлення. В одній ситуації краще буде медаль з блискучою поверхнею, а в іншій відмінно підійде медаль з імітацією під старовину. Такий ефект можна досягти використовуючи затемнення металевої поверхні або покриття шаром бронзи. А ось прозоре покриття з емалі додасть глибину і виразність малюнку на поверхні медалі.

Оригінальність пам'ятної медалі і можливість нанесення унікальних послань додадуть їй значну цінність, незалежно від кінцевої вартості подарунка. Чим більше майстерності та творчості буде вкладено у виготовлення подарунка, тим дорожчою буде пам'ятна медаль. Такий сувенір буде дбайливо і довго зберігатися у господаря і стане гордістю власника.

Пам'ятні медалі, які виготовляють на замовлення, дають простір для прояву творчих здібностей майстра і фантазії замовника. Продуманість кожної деталі, розміру медалі та способу виконання та оформлення зроблять подарунок ще більш привабливим.

Ретельно розробити і продумати концепцію зможуть співробітники фірми «Еліт-Сувенір». Ми зможемо виготовити таку пам'ятну медаль, в якій ви зможете донести смислову інформацію дорогій людині. Майстри, що люблять свою роботу, зможуть повноцінно реалізувати ідею клієнта і створять чудові зразки медалей, які будуть зберігатись з вдячністю і любов'ю.