Як вибрати керамічну плитку?

Сьогодні під час ремонту у ванній чи на кухні, одним з найскладніших завдань постає вибір керамічної плитки. Як згадувалось вище, ринок України представляє дуже широкий асортимент даної продукції, яка відрізняється між собою розмірами, кольорами, формами, стилями та іншим. Проте тенденції вибору плитки залишаються колишніми. Як і раніше, в першу чергу обирається колір, потім якість і тільки тоді ціна. Де ж знайти надійного реалізатора даної продукції? Далеко ходити не потрібно, УкрБізнес рекомендує компанію СП ТУР.

Підприємство вже декілька десятиліть на ринку нашої держави і за цей період напрацювало чималу клієнтську базу та базу партнерів-постачальників. Компанія пропонує один з найширших асортиментів керамічної плитки для ванної та кухні в Україні. Продукція, яку реалізує фірма, виготовлена провідними брендовими виробниками Італії, Польщі, Іспанії та інших країн.

З чого виготовлена керамічна плитка для кухні (ванни)?

Керамічні плитки, які пропонує підприємство, являють собою пластини різноманітного формату з невеликою товщиною.

Як і всі керамічні вироби, плитка виготовлена з розчину глини, у який додається пісок та інші природні матеріали. Саме з такого розчину, після спеціальної підготовки, формують пластини у потрібних параметрах, які згодом піддаються випалу при високих температурах.

Де купити керамічну плитку?

Купити керамічну плитку на сьогодні не є проблемою, проте знайти дійсно якісного виробника чи постачальника – складно! СП ТУР пропонує плитку для ванної та кухні, асортимент якої задовольнить навіть найвибагливішого споживача.

Купити керамічну плитку ви маєте можливість у будь-якому куточку України: Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Дніпропетровськ, Суми, Вінниця, Тернопіль, Миколаїв, Кривий Ріг, Ужгород та інших містах України.

Цінова політика на керамічну плитку

Компанія СП ТУР пропонує найкращі ціни на свою продукцію. Підприємство застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому пропонує гнучку цінову політику.

Доставка продукції відбувається будь-яким транспортом, зручним для клієнта.

Звертайтеся до компанії СП ТУР та обирайте керамічну плитку для ванни та кухні, яка 100% задовольнить вас якістю, формами, кольоровою гамою та ціною!

Надайте родзинку кухні та ванній кімнаті неперевершеною плиткою з Італії!