Переваги італійської плитки

Італійська плитка завжди славилася й славиться своєю неперевершеною якістю та стильним дизайном. І це давно доведено, адже над розробкою колекцій плитки працюють відомі дизайнери. В життя втілюються нові ексклюзивні ідеї, завдяки яким італійська керамічна плитка стала популярною на весь світ.

Саме італійська продукція надасть вашому будинку ексклюзивності, тепла та світла, адже вона несе у собі частинку сонця країни-виробника.

На території України є дуже багато фірм, які пропонують купити італійську плитку, проте не всі вони гарантовано реалізують кераміку з Італії. Винятком у даній ситуації є компанія СП ТУР. Підприємство вже багато років працює на ринку нашої держави. За цей період фірма зарекомендувала себе, як надійний постачальник даної продукції. Доказом виступає те, що у 1994 році, як першому представнику на території СНД (Співдружність Незалежних Держав), СП ТУР було вручено ювілейну срібну медаль до 120-річчя заводу.

Керамічна італійська плитка: широкий асортимент

Компанія СП ТУР співпрацює напряму з багатьма виробниками італійської кераміки, тому має можливість запропонувати вам найширший асортимент даної продукції в Україні.

Переглянувши професійні каталоги з продукцією, ви маєте можливість купити італійську плитку таких відомих брендів, як:

- Ceramica d'Imola

- LaFaenzaCeramica

- Atlas Concorde

- APE Cerámica

- FAP Ceramiche

- Gambarelli

- NovaBell та інші.

Звертайтеся просто зараз до компанії СП ТУР та купуйте якісну та надійну кераміку від італійських виробників.

Працівники підприємства з радістю проконсультують вас, дадуть відповіді на всі ваші запитання стосовно керамічної плитки.

Ціна та доставка!

Компанія СП ТУР завжди іде на зустріч своїм клієнтам, до кожного з них використовує індивідуальний підхід. Тому пропонує досить гнучку цінову політику на італійську плитку. В Україні ви не знайдете такого широко асортименту продукції та ще й за приємними цінами.

Підприємство пропонує доставку керамічної плитки будь-яким зручним для клієнта способом. Умови доставки попередньо обговорюються та прописуються у договорі.

Не гайте часу! Завітайте до компанії СП ТУР просто зараз та обирайте італійську плитку на свій смак - додайте краплинку італійського сонця до своєї оселі!