Використання приварного кріплення є обов'язковим у багатьох промислових та будівничих сферах, які засновані на роботі з металевими конструкціями. При цьому всі технології приварки кріплення відрізняються високою швидкістю виконання робіт. У цій статті ми розповімо Вам про найпопулярніший метод — приварка кріплень HBS (Німеччина), який пропонує компанія Укрітарм. Даний метод міцно утвердився на ринку в галузі будівництва.

Основна перевага приварки кріплень HBS - це швидке зведення споруд незалежно від погодних умов. А це, в свою чергу, знижує будівельну вартість за рахунок більш раннього введення споруди в експлуатацію. Швидкість виконання роботи не впливає на якість. А саме цього бажають будівельні організації: швидко та якісно! Крім того, зниження ваги конструкцій призводить до розвантаження фундаментів та дозволяє збільшити економічну ефективність будівництва.

Про пістолет HBS — приварює конструкції без проблем!

Пістолет фірми HBS призначений для приварки кріплення у захисному середовищі інертного газу. А також з використанням одноразових керамічних кілець - різьбових ARC (метизи, цвяхи/штифти) діаметром від 3 до М19 мм, довжиною до 390 мм. Крім того, пістолет HBS  дозволяє приварювати ARC - ізоляційні цвяхи/штифти.

Технологія приварки кріплень HBS дозволяє об'єднати металеві конструкції і тим самим знизити витрату в будівництві до 20%. Це світова практика останніх років будівництва, а чи така практика використовується Вашою компанією?

Замовляйте послугу приварки кріплень HBS у компанії Укрітарм!

Послуга приварки кріплень доступна в Україні! Уже з цього року Укрітарм пропонує для постійних та потенційних клієнтів даної галузі приварку кріплень за сучасною технологією HBS.
Завдяки спеціалістам ТОВ Укрітарм Ви зможете швидко зводити споруди і не хвилюватись за погодні умови, адже вони тепер не будуть перешкодою в роботі. Незважаючи на швидкість робіт, Ви зможете виконувати будівництво ретельно та якісно.

Чому вибирають нас? Тому що перевагою нашої компанії є використання сучасних технологій та обладнання світових лідерів. За час нашої діяльності ми здобули сотні клієнтів своїм професіоналізмом.

Ви теж бажаєте приєднатись до тісної співпраці з нами? Тоді мерщій телефонуйте або ж завітайте до нас, а про деталі наших послуг ми Вам з радістю розповімо!