Не буду вихвалятися, але сьогодні я - успішний менеджер з продажу з досить високою зарплатою. Повірте, у мене вийде продати все - від холодильника на північному полюсі білим ведмедям до опалювального котла африканським мавпам. До того ж, мені дуже подобається моя робота в Луцьку - менеджер з продажу звучить гордо!

Одного разу, після зустрічі з однокласниками, я зрозумів, що живу якось не так. Гірше ніж більшість них. А працював я тоді, до речі, маркетологом в одній з компаній нашого містечка. Чи то вчорашній хміль ще з голови не вивітрився, чи то розмови з колишніми однокласниками так на мене вплинули, але факт - я вирішив звільнитися і шукати іншу сферу діяльності...

Звільнитися звільнився, але роботу знайти в нашому місті виявилося не дуже вже й легко. Мені залишалося одне - стати на облік до місцевого центру зайнятості, розмістити резюме в Інтернеті на сайтах пошуку роботи і "фрілансити" вдома.

Спочатку мені навіть подобалося: спиш скільки хочеш, ніякого тобі начальства, працюєш скільки можеш... Але, на жаль, нечіткий графік роботи розслаблює. Та й фрілансерів розвелося зараз як мух! А часом сидиш один вдома, і дуже хочеться спілкування.

Спробував знайти своє місце у мережевому маркетингу. Пробував різні напрямки. Бігав по місту як ошпарений! В результаті - прибуток невеликий, а втомився як загнаний кінь.

І тут сталося диво! Зателефонувала мені на мобільний дівчина, сказала: "У нас є робота в Луцьку менеджер. Хочете працювати на нашому порталі ділової еліти?". Я, звичайно, погодився і наступного дня пішов на співбесіду.

Офіс в мальовничому місці міста мені сподобався. Як і начальник відділу продажу, який проводив бесіду зі мною - врівноважений, розумний, тямущий. І - ура! Мене прийняли! Тепер я - менеджер з продажу!

Місяць випробувального терміну (оплачуваного, до речі) пролетів непомітно. Робота менеджером з продажу в Луцьку на порталі мені сподобалася. Та й колектив тут такий чудовий! Мої колеги-менеджери - розумні, комунікабельні, щирі люди з відмінним почуттям гумору, які готові завжди виручити, допомогти, підказати. Начальник - спокійний, справедливий, добре знає свою справу.

Тепер я з упевненістю можу сказати, що моя робота в Луцьку менеджер з продажу мені подобається і повністю підходить. Графік - зручний, зарплата - відмінна, кар'єрний ріст гарантований. Ну що ще потрібно людині для доброго життя та позитивного настрою?!