Дрібне злодійство хоч і називають дрібним, але воно приносить чимало клопоту власнику магазину, який у загальній кількості може втратити досить великі суми грошей. Уберегтися від хитрих злодюжок допоможуть сферичні дзеркала безпеки. Завдяки своїй незвичайній формі (сферичні дзеркала - опуклі), сферичне дзеркало дозволяє збільшити огляд приміщення. Встановлені в особливо «гарячих» точках магазинів, сферичні дзеркала забезпечують хорошу видимість, надаючи можливість службі охорони або касирам стежити за переміщенням покупців по торговому залу. Крім того, сферичні дзеркала психологічно впливають на недобросовісних покупців, адже завжди залишається ризик того, що за ними спостерігають.

Сучасний ринок готовий надати вам широкий асортимент сферичних дзеркал. Розмір сферичних дзеркал для приміщень від 30 до 80см. Зазвичай сферичні дзеркала кріпляться за допомогою гнучких кронштейнів, які дозволяють регулювати кут нахилу дзеркала. Сферичні дзеркала безпеки зазвичай встановлюються на висоті не більше 2,5 м від підлоги.

Не зайвим буде згадати про ціну і якість сферичних дзеркал. Немає  двох фірм з однаковими дзеркалами. Ми рекомендуємо вам європейську компанію MEGAPLAST Klando s.r.o. (Чехія) та її ексклюзивного представника в Україні фірму - Ніколь ВІВА. При виготовленні дзеркал цієї фірми використовуються найновіші технологічні розробки, які гарантують якість дзеркал єврокласу. Дзеркальне покриття наноситься в умовах вакууму за допомогою вакуумного термічного випаровування на хімічно модифіковану поверхню. Подібне дзеркальне покриття має високі показники відбивної здатності, сильної адгезії відображаючої поверхні. Корпуси оглядових дзеркал стійкі до "вицвітання".

Всі сферичні дзеркала відповідають європейським стандартам якості. Гарантія виробника - 24 місяці!

Замовити таке сферичне дзеркало можна прямо зараз у будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Суми та інші міста. Доставка здійснюється компаніями перевізниками протягом 3-х днів.

Не відкладайте в довгий ящик, телефонуйте (044) 362-25-86 прямо зараз!