При проголошенні слів "менеджер з продажу" чомусь згадується дитяча докучалка "купи слона". Один з дітей постійно вимовляє цю фразу в поєднанні з вже отриманою від іншого відповіддю: "всі говорять (фраза), а ти купи слона!".

Як продати слона? Кому він потрібний? Хто все життя мріє про його купівлю? Скільки можуть заплатити за виконання мрії? Подібні запитання задає собі кожен менеджер з продажу, аналізуючи хто зацікавлений у купівлі його товару.

Чи так легко продавати, як здається? І як зрозуміти, що саме хоче клієнт? І що повинен вміти менеджер з продажу, щоб задовольнити потреби покупця?

Якщо проаналізувати у відсотковому співвідношенні те, що потрібно вміти успішному сейлсу, отримаємо приблизно наступне:

- 15% - любов до спілкування, впевненість у собі, відкритість,
- 25% - навички продажів - комунікабельність, вміння грамотно будувати діалог і проводити самопрезентацію,
- 60% - терпіння, працьовитість, бажання працювати на результат, мотивованість.

Таке співвідношення вказує на те, що можливість стати успішним у цій професії залежить, в основному, від бажання вчитися та працювати. Продавцями не народжуються - ними стають завдяки наполегливій і постійній роботі над собою.

Для будь-якого менеджера з продажу найнеобхіднішим навиком є вміння спілкуватися, слухати і ставити запитання. І чим краще він вміє ставити запитання, тим краще розуміє потреби клієнта - навіщо йому потрібен товар, які вигоди він очікує від нього, - і тим ефективнішим буде продаж.

Хороший менеджер з продажу повинен також вміти працювати з запереченнями клієнта і конструктивно вирішувати всі можливі конфлікти.

Сьогодні є безліч можливостей для опанування професії менеджер з продажу: відвідування тренінгів з продажу, по роботі з запереченнями або ж відвідування тривалих навчальних програм з продажу.

Попит на хороших продавців на ринку зростає, оскільки підвищується конкуренція, і часом питання "куплять чи ні?" вирішує не якість товару, а те, який менеджер з продажу більше сподобається покупцеві.

Робота менеджера з продажу перспективна як з погляду кар'єрного росту, так і в матеріальному плані. Він може стати старшим менеджером, начальником відділу продажів або навіть директором з продажу.

На питання "хотіли б ви змінити свою професію?" більшість з сейлсів відповідає, що те задоволення, яке вони отримують від процесу продажів - як матеріальне, так і задоволення своїх амбіцій - вони ні за що і ні на що не проміняють.

Якщо і ви дійсно вважаєте професію менеджер з продажу популярною і хотіли б спробувати попрацювати у даній сфері діяльності, приходьте до нас на портал ділової еліти "Укрбізнес": sales-manager.ub.ua/ua

Ми навчимо вас грамотно продавати і допоможемо стати досвідченим і висококваліфікованим продавцем!