Змінні пластини з ріжучої кераміки використовують при обробці поверхонь, а також для надання деталям різних форм. Основний матеріал, з якого виготовляються змінні ріжучі пластини, - це кераміка. Її умовно можна розділити на кераміку на основі оксиду алюмінію і кераміку на основі нітриду кремнію. Перша група пластин застосовується для напівчистової і чистової обробки загартованої сталі і сірого чавуну. Ріжучі пластини, виготовлені на основі нітро-кремнієвої кераміки, найчастіше використовують при напівчистовій і чорновій обробці жароміцних сплавів. Ці пластини також використовуються для чорнової обробки сірого чавуну і чавуну з кулястим графітом. Важливо також відзначити, що ріжучі пластини з кераміки можна використовувати для обробки інструментальної сталі твердістю до 68 HRC. Такі ріжучі пластини добре себе проявляють при обробці невеликих партій.

Варто більш детально зупинитися на виробниках ріжучих пластин з кераміки, оскільки це має вирішальне значення для якості майбутньої продукції. Хотілося б відзначити компанію «CERABIT» - це зареєстрована марка ріжучих інструментів, вироблених фірмою «SsangYong». За час свого більш ніж 20-річного існування компанія зарекомендувала себе як бездоганний виробник ріжучої кераміки. Змінні ріжучі пластини з кераміки CERABIT, завдяки спеціалізованій запатентованій технології, мають високу міцність, зносостійкість і підвищену міцність до вигину. Вони успішно застосовуються при обробці конструкційних матеріалів зі швидкістю до 1500 м/хв, загартованої сталі і чавунів з твердістю до 70 од по НКА, жароміцних сплавів на основі Cr і Ni.

Ефективним є використання змінних ріжучих пластин CERABIT при роботі з зносостійкими чавунами, жароміцними сплавами, а також надтвердими інструментальними сталями.

Найбільш популярними марками змінних ріжучих пластин CERABIT є:


SN26 для напівчорнового і напівчистового різання при точінні валів, вальців, роликів з чавуну і загартованої сталі, при фрезеруванні чавуну;

ST500 - пластини мають підвищену міцність використовуються при чистовій обробці загартованої сталі і сірого чавуну;

ST100/ST300 - ріжучі пластини мають високий показник термо- і зносостійкості. Область застосування - чистове і напівчистове різання сталі і чавуну, чистова обробка жароміцних сплавів і сірого чавуну.

Компанія CERABIT також займається виготовленням змінних ріжучих пластин зі стандартними формами і розмірами під замовлення. В Україні офіційним представником компанії CERABIT є фірма ДИТЦ Контакт - це сучасна інжинірингова компанія, що динамічно розвивається. Фірма багато років успішно постачає на український ринок металорізальні інструменти вітчизняного і зарубіжного виробництва. Замовити ріжучі пластини CERABIT можна вже зараз за телефонами, розміщеними в розділі Контакти. Поспішайте.