Якщо не купувати шампунь який попало, то дівчата з славнозвісних рекламних роликів залишаться в тіні! Ваше волосся не буде якісним монтажем режисерів, як в рекламних роликах, а стане таким в реальності.

Як показує життя, наше волосся постійно піддається шкідливим впливам ультрафіолетових променів, жорсткої води та хлору, тому звичайному шампуню не під силу боротися із цими “страшними ворогами”. А в гіршому випадку, прості шампуні тільки можуть добавити “ложку дьогтю” в руйнування шкіри голови та всієї структури волосся.

Отож, якщо Ви не тільки бажаєте виглядати красиво, але і турбуєтеся про своє здоров'я, то зверніть увагу на лікувальну косметику Neways (Ньювейс). Це компанія, яка поширює по всьому світу найбезпечнішу та ефективну продукцію під девізом: "Краса, Здоров'я, Духовність!". Головне завдання торгової марки Neways - дати споживачеві тільки ту продукцію, яка не заподіє шкоди його організму.

Якщо говорити про хороші шампуні для волосся, тоді без всіляких сумнівів можна заявити: “Шампуні Neways - це саме те, що Ви шукаєте!” Адже до складу таких шампунів входять тільки природні компоненти. Вони позбавлені штучних добавок, екологічно чисті, ефективні для лікувальних, профілактичних, а також реабілітаційних заходів.

Колекція хороших шампунів для волосся Neways - здоров’я, сила та краса!

* Шампунь Ultimate Shampoo - шампунь зі збалансованим вмістом рН, для усіх типів волосся. До складу Ultimate входять куркуминоиды, ефективні сильнодіючі антиоксиданти, що захищають волосся та шкіру голови від згубних дій вільних радикалів. Завдяки глибоко проникаючим та очищаючим антиоксидантам, збільшується ефективність шампуню Ultimate у боротьбі з лупою, при цьому не ушкоджується коріння волосся і не виникає подразнення шкіри голови.

* Шампунь 2nd Chance Shampoo - високоефективний шампунь для відновлення волосся.
Основна властивість шампуню - очищення. Він проникає глибоко, з фолікулів волосся видаляються жири, бруд і відкладення себума, але при цьому не ушкоджується коріння волосся.

* Шампунь Keratonics - може застосовуватись для сухого, пошкодженого, неслухняного та нормального типу волосся. Концентровані натуральні інгредієнти ідеально насичують волосся від кінчиків до коріння.

!!! Про цінову доступність найкращих шампунів для волосся  Neways

На певному етапі компанія зуміла здешевити виробництво деяких інгредієнтів до рівня реального масового споживання та підняла лабораторне виробництво до промислового рівня. Крім того, шампуні для волосся від Neways дуже концентровані і тому економічні в застосуванні. Стандартна середня упаковка зазвичай витрачається від 4 до 6 місяців.

Багаторічний досвід роботи з парафармацевтиками та отримані клініко-лабораторні дані дозволяють вважати компанію Neways абсолютним лідером парафармацевтичного ринку.

Цікавитесь даною продукцією, тоді телефонуйте: +38 (095) 830-28-54, +38 (097) 692-48-68