Сьогодні робота менеджера з продажу знаходиться на першому місці в списку найпопулярніших. Саме продажники забезпечують фінансове благополуччя більшості компаній.

Розкриємо 10 основних переваг, котрі має робота менеджера з продажу.


1. Робота з людьми - це завжди цікаво. Саме спілкування дозволяє розширити світогляд, знаходити нові рішення і підходи. Це постійне тренування кмітливості, гнучкості у вирішенні питань, що виникли, дипломатичності. Та й рутини в роботі мінімум, адже кожна людина унікальна, тому кожна розмова - індивідуальна.

2. Можливість добре заробляти. Менеджери з продажу працюють за системою матеріальної мотивації, безпосередньо пов'язаної з результатами продажів. Так, чим вищий результат продажів менеджера, тим більше він заробляє. Є можливість заробити навіть більше, ніж надіявся.

4. Безкоштовне навчання, можливість вдосконалення власного професійного рівня. Кожна компанія, яка поважає себе, обов'язково регулярно проводить для своїх менеджерів з продажу навчальні тренінги.

5. Можливість кар'єрного росту. Кар'єра сейлза пов'язана з поступовим розширенням кола обов'язків і повноважень - від простого менеджера з продажу до начальника відділу регіональних продажів, директора з продажу.

6. Комфортні умови праці. Робота менеджера з продажу передбачає "холодні" дзвінки клієнтам. Чистий затишний офіс, 8-годинний робочий день, п'ятиденний робочий тиждень - не робота, а мрія!

7. Корисність для компанії. Кожен успішний менеджер приносить реальну і чітко відчутну користь компанії. Менеджер з продажу - ключова ланка в будь-якій компанії, оскільки кожна сфера діяльності замикається на відділі продажів.

8. Задоволення від вдалої угоди. Так-так! Продажі теж можуть приносити задоволення! Робота менеджера з продажу, якщо вона улюблена, приносить не лише матеріальне, але й моральне задоволення.

9. Можливість самореалізації. Місце, яке людина займає в загальній ієрархії - важливе у будь-якому суспільстві. Горда назва "менеджер" викликає повагу.

10. Актуальність професії. Менеджер з продажу - професія, яка ніколи не втратить своєї актуальності. Все, що виготовляється, необхідно продати. Так само як продажу потребують послуги.

Таким чином, менеджер з продажу - це не лише цікава робота, але й можливість самореалізації та постійного кар'єрного росту при гідній оплаті праці. Але головне - пам'ятати, що робота, в першу чергу, має приносити вам задоволення.