Закрите акціонерне товариство "Росава" здійснює випуск шин для легкових, легких вантажних, вантажних автомобілів, автобусів, мікроавтобусів, тролейбусів, сільськогосподарських машин, призначених для експлуатації в різних погодніх умовах.

 

Шини з дорожнім малюнком протектора призначені для експлуатації на дорогах з покриттям гарної якості і високими зчіпними властивостями (бетон, асфальт, гладкий грунт та ін.) Такі шини відрізняються низьким опором котіння, високою зносостійкістю, низькою гучністю. На забруднених і засніжених дорогах зчіпні властивості цих шин не високі, тому для експлуатації автомобіля взимку або в сільській місцевості їх рекомендується замінити універсальними або зимовими.

 

Універсальний або всесезонний малюнок шин - свого роду компроміс між дорожнім і зимовим малюнком і призначений для бездоріжжя. У таких шин підвищений в порівнянні з дорожнім опір котіння, нижча зносостійкість, вища шумність, проте кращі зчіпні якості проявляються на забруднених або засніжених дорогах.


Шини з зимовим малюнком виграють у всесезонних та універсальних при їзді по глибокому, пухкому снігу, а також по розкатаному і зледенілому покриттю. Для підвищення зчіпних властивостей шин на слизьких ділянках зимові шини роблять більш "м'які", ніж літні та інші. На твердих дорогах ці шини як правило галасливі, "м'яка" гума швидко зношується, зростає витрата палива, падає курсова стійкість, зростає бічний відвід.

 

* Після поїздки на довгі відстані тиск повітря в шинах збільшується в середньому на 0,3 Атм. Рекомендується почекати не менше 1 години для коригування тиску, поки шина не охолоне.
* При використанні всесезонних (MS) шин збільште тиск на 0,2 Атм.
* У запасному колесі рекомендується підтримувати тиск повітря більше від стандартного на 0,3 Атм. і знижувати його тільки перед експлуатацією.
* При транспортуванні причепа збільшуйте тиск у шинах задньої осі Атм на 0,5-0,8.
* Використовуйте закриваючі вентиль ковпачки.

 

Правильний тиск не тільки покращує експлуатаційні показники і пробіг шин "Росава", але і забезпечує безпеку руху. Тому рекомендується використовувати більш високий тиск для важкого завантаження або використанні причепа.

http://rosava.ua