Наша сучасна промисловість розвивається катастрофічно швидкими темпами. Сьогодні ні для кого не будуть в новинку оголошення типу: "пропонуємо токарні верстати купити в Києві" або "вертикально-фрезерні верстати за доступними цінами". Набагато важче зараз знайти дійсно якісний товар.

Як би не сумно це було визнавати, але імпортне виробництво металоріжучих інструментів розвивається набагато продуктивніше, ніж наше вітчизняне. Тому і звертати увагу краще на імпортні вертикально-фрезерні верстати, токарні верстати та інше обладнання. Не заперечуємо, це обладнання буде коштувати трохи дорожче, але і прослужить вам набагато довше, ніж "своє рідне".

Серед європейських виробників вигідно виділяється компанія Style (Голландія).
Головною перевагою фрезерних і токарних верстатів Style є програмне забезпечення. Усі верстати Style оснащені ексклюзивним, запатентованим програмним забезпеченням. Програмне забезпечення Style High Tech працює на базі Windows і підтримується чудовою графікою. Воно неймовірно просте в управлінні, що навіть оператор з мінімальним досвідом роботи з Style software (або без такого) зможе керувати обладнанням.

Серія токарних верстатів з ЧПУ переважно призначена для виробництва малих і середніх серій продукції, але з цими верстатами ви завжди можете бути впевнені в стабільно доброму результаті. Застосування точно розрахованих кулькових гвинтових пар дозволяє обробляти деталі з високою точністю і забезпечувати сталість розмірів деталей протягом виробництва всієї партії. У стандартну комплектацію верстатів входить: гідравлічний патрон, автоматичний змінник інструменту, конвеєр для прибирання стружки. На даний момент компанія випускає токарні верстати з діаметром точіння над супортом від 190 мм до 1500 мм і міжцентровою відстанню від 850 мм до 10000 мм, вертикально-фрезерні верстати з довжиною стола від 880 мм до 4200 мм.

Фрезерні верстати з ЧПУ від Style мають кілька серій. Серія ВМ має жорстку V-подібну раму і екстра широку станину. Серія ВТ складається з 7 моделей від ВТ-600 до ВТ-4000. Блок направляючих і потужні приводи забезпечують високу жорсткість верстата, а інноваційні технології, використані при виробництві, гарантують довгий термін безвідмовної роботи.

Вертикально-фрезерні верстати та токарні верстати купити ви можете в офіційного представника компанії Style в Україні - фірми ДИТЦ Контакт. Компанія вже не один рік є надійним постачальником металорізального обладнання на ринок України. Зробити замовлення ви можете за одним з телефонів, розміщених в розділі Контакти. З нетерпінням чекаємо ваших дзвінків.