Під час будівельних робіт досить часто використовують бетонну суміш. Саме по цій причині  на будівельних майданчиках, особливо при зведенні будинків з моноліту, використовуються бетононасоси. Купувати бетононасос дорого. Проте можна значно зекономити свої кошти! В цьому вам допоможе компанія ВК Сервіс.

Підприємство працює на всій території України. На території Києва — це одна з найбільших компаній, що пропонує оренду автобетононасосів. Фірма завжди пропонує тільки найкращі умови співпраці й завжди використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ВК Сервіс пропонує бетононасоси в оренду, такі як:
- автобетононасоси;
- стаціонарні бетононасоси;
- мобільні бетононасоси.

Стаціонарні бетононасоси

Дальність подачі даного типу бетононасосів становить до 1000 метрів. Вона може здійснюватися до 220 метрів у висоту. Працює техніка за допомогою електричних або дизельних двигунів.

Стаціонарні бетононасоси, оренду яких пропонує компанія ВК Сервіс, мають у своїй комплектації стрілу розподільну довжиною до 40 метрів. Стріли розподільні, залежно від їх влаштування, бувають декількох видів:

- шарнірно-зчленовані (складаються з декількох ланок);
- телескопічні;
- збірні.

Автобетононасос

Оренда автобетононасосу дає можливість максимально автоматизувати процеси, що напряму пов'язані з подачею бетону. Вони прискорюють процес будівництва чим знижують витрати на нього.

Дана техніка стала досить популярною завдяки своїй продуктивності та надійності, адже вона працює навіть у суворих кліматичних умовах.

Оренда автобетононасосів, які пропонує ВК Сервіс, сприяє:

- довговічності;
- високій надійності;
- економічності;
- безпечній експлуатації;
- стабільній роботі;
- мінімальним витратам на використання;
- лояльності вартості оренди.

Мобільні бетононасоси

Перевагою мобільних бетононасосів є те, що вони забезпечені гідравлічною роздавальною щоглою. Підприємство пропонує техніку у різних варіантах роздавальних щогл.

Для використання мобільних бетононасосів не потрібно багато робочої сили, адже усю роботу може виконувати оператор.

Де орендувати автобетононасос в Києві?

Компанія ВК Сервіс пропонує широкий асортимент техніки для перевезення бетону. Щоб орендувати автобетононасос в Києві, Харкові, Чернігові, Черкасах, Полтаві, Донецку, Одесі та інших містах, звертайтеся за телефонами, вказаними у контактній інформації!