Бетононасос як незамінний помічник у будівництві

Бетононасос - це будівельна машина, призначена для важкого режиму роботи. Техніка є відмінним помічником при доставці, подачі та вкладанні бетону. Більше того, при укладанні бетону в технологічно складних конструкціях, бетононасос нерідко є єдиним засобом для досягнення якісних результатів.

Бетононасос представляє собою установку для перекачування бетону. Це поршнева машина для транспортування свіжоприготовленої бетонної суміші. Структура башти й стріли бетононасосу дуже міцні. Завдяки цьому техніку використовують у широкому діапазоні будівельних майданчиків.

Існує наступна класифікація бетононасосів по мобільності:

- мобільні - на автомобільному шасі,
- автобетононасоси (АБН),
- стаціонарні - без можливості самостійного пересування. Встановлюються на колеса і переміщуються на причепі. Мають велику потужність в порівнянні з мобільними бетононасосами, але не мають стріли для подачі бетонної суміші.

В обмеженому просторі найчастіше використовують автобетононасоси. Це мобільні бетононасоси, обладнані секційними розподільними стрілами. Останні забезпечують подачу бетону в необхідну точку.

Де замовити оренду бетононасосу в Києві?

Компанія ВК Сервіс - одне з провідних підприємств на території України, що пропонує послуги оренди автобетононасосу в Києві та інших містах України: Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Луганськ, Чернігів та інші.

Крім цих послуг, підприємство займається продажем бетону (Київ). Але сьогодні ми акцентуємо вашу увагу саме на такій послузі, як оренда бетононасосу. Адже компанія ВК Сервіс пропонує відмінну можливість заощадити при будівництві та отримати той же результат.

Цінова політика на оренду автобетононасосу

ВК Сервіс пропонує оренду бетононасосу (Київ) мобільного MECBO P 4.40 і Putzmeister 1005D. Дане обладнання має високу якість і відмінно допомагає при заливці бетону у важкодоступні місця. Оренда бетононасосу (Київ) не тільки економить ваші гроші, але й скорочує час монолітного будівництва. А ефективність роботи підвищується у кілька разів.

ВК Сервіс пропонує мінімальні ціни на оренду бетононасосу. Його ціна: 2 машино-години - 1800,00 + 350,00 грн/год.

Компанія гарантує високу якість обслуговування. Тому, якщо вам необхідна оренда бетононасосу (Київ), звертайтесь в компанію ВК Сервсіс. Послуга буде виконана якісно і вчасно.

Оренда бетононасосу (Київ) від ВК Сервіс - це більш рівномірне укладання бетону, зниження витрат і простоїв.