Відгадайте загадку. Без чого не може обійтися 90% всіх існуючих коктейлів? Якщо ви маєте відношення до ресторанного бізнесу або є любителем домашніх коктейлів, то точно знаєте правильну відповідь. Це харчовий лід. Його використовують для охолодження різних алкогольних і безалкогольних напоїв, коктейлів різних видів. Настільки улюблений усіма особливо в літню пору року напій мохіто неможливо уявити без шматочків льоду. Те ж стосується і безлічі інших коктейлів. Лід, доданий в коктейль, підтримує його температуру протягом тривалого періоду часу.

Безумовно, сфери застосування харчового льоду набагато ширші, ніж охолодження коктейлів. Наприклад. в дорогих ресторанах шампанське і сухе вино подається в спеціальних відрах, які наповнені льодом. Мартіні також прийнято подавати з льодом в келиху. Харчовий лід потрібний для транспортування і викладення на вітрини магазинів м'ясних і рибних продуктів. Він використовується для охолодження чаю та кави.

Замовляючи лід, ви повинні бути впевнені, що це екологічно чистий продукт. Саме такий харчовий лід пропонує компанія ICE UA. Виготовлений з води високого ступеня очищення, цей лід стане чудовим доповненням до будь-якого коктейлю. Ми можемо з упевненістю сказати, що за роки роботи домоглися великих успіхів у виробництві харчового льоду. Свідчення цього - безліч задоволених клієнтів, серед яких магазини, бари, ресторани, нічні клуби.

До речі, багато наших клієнтів мають власні генератори льоду. Але все ж, проявляючи турботу про своїх клієнтів, вони воліють замовляти якісний, екологічно чистий харчовий лід у нас. Адже для того, щоб напої були ідеальними, у них слід додавати ідеальний лід.

Харчовий лід, який ми пропонуємо, виробляється з пом'якшеної води ідеального очищення. Його якість підтверджена гігієнічним висновком відповідності якості з ТУ У 15.9-30912007594-001:2009. Завдяки особливим технологіям вода, з якої виробляється лід, має кришталеву прозорість і приголомшливий смак.

Ми пропонуємо нашим клієнтам всі види льоду: лід в кубиках, лід краш, фраппе, колотий лід, лід будь-якої нестандартної форми.

Величезною перевагою компанії ICE UA є стабільна постійна ціна на харчовий лід, яка не змінюється протягом сезону. Це означає, що вибравши співпрацю з нами, ви грамотно складете бюджет вашого закладу, що особливо важливо в літній період. Доставка харчового льоду здійснюється в будь-який час доби, а при замовленні від 30 кг - доставка по Києву безкоштовна.

Замовляйте харчовий лід від компанії ICE UA - і все буде айс!