Оформлення свята - це найважливіша його складова, від якої залежить атмосфера всього дійства. Як же зробити свято незабутнім? Квіти, повітряні кулі - все це, звичайно ж, добре, але погодьтеся, трохи банально. Те, що можна побачити cкрізь - не запам'ятовується. Інша справа - спробувати оформити захід по-справжньому оригінально. Як саме? Запитайте у компанії ICE UA.

Майстри нашої фірми створюють чудові твори мистецтва, справжні шедеври з льоду. Хто б міг подумати, що лід - це чудовий матеріал для створення чарівної атмосфери будь-якого дійства. Оформлення заходів за допомогою крижаних скульптур - це своєрідне ноу-хау, яке дивує, шокує і захоплює. Найоригінальніші і своєрідні задуми стають реальністю завдяки старанням диво-скульпторів - творців холодної зачаровуючої краси.

Крижані скульптури відмінно підійдуть для презентації, корпоративної вечірки, дня народження, весілля. З льоду можна створити все, що завгодно в залежності від тематичної спрямованості вечірки. Думаєте, крижані меблі, фужери з льоду, крижані свічники бувають тільки в казках? Можливо. Але тепер ця зимова казка доступна для вас. Причому в будь-який час року.

Крижані скульптури можуть бути як простими, так і складними. У кожному разі, шедеври з льоду привернуть до себе увагу і нікого не залишать байдужим.

Крижані скульптури - функціональна краса!

Крижані скульптури - не тільки приголомшливо красиві, вони ще й функціональні. Прикладом цього є крижаний посуд, який може використовуватися на різного роду заходах, крижані фігури для морепродуктів. Справжнє задоволення отримають ваші гості, якщо ви запропонуєте їм спиртні напої в чарках, келихах з льоду. Для сервірування столу можна використовувати різні підноси і підставки. Ще один хороший приклад - крижані чиллери для пляшок. Їх дуже часто замовляють для проведення PR-акцій. Дуже популярним є проведення тематичних виставок із застосуванням льодових фігур.

Крижані сульптури - справжня знахідка для різних нестандартних проектів. Фотозйомка, зйомка кліпу, реклами, промо-акція будуть оживлені за допомогою вишуканих скульптур з льоду.

Для крижаних скульптур лід виготовляється з особливих технологій, завдяки яким він може не танути протягом тривалого часу. Під час танення на скульптурі створюється спеціальна захисна плівка, яка забезпечує захист від подальшого швидкого танення льоду. Тому навіть на літньому заході крижана скульптура буде довго радувати вас. Набагато швидше розтануть серця тих, хто буде споглядати це диво.

Невичерпний запас креативу дозволяє нам створювати будь-які шедеври. Оцінити вже існуючі роботи можна в нашому портфоліо тут: http://iceua.ub.ua/ru/photo/.

Запрошуємо вас відчути чарівну атмосферу крижаних скульптур і отримати море позитивних емоцій.