Перед тим, як приступити до будівництва басейну, необхідно вирішити важливе питання: чим вони відрізняються один від одного і як вибрати найкращий?

Порівняємо декілька найбільш популярних видів басейнів: бетонні, композитні та сталеві.

Міцність композитних басейнів

Чаші композитних басейнів виготовлені з матеріалу, що являє собою комбінацію скловолокна та полімеру. Скловолокно надає басейну міцність, а зв'язуюча речовина скріплює волокна, рівномірно розподіляючи навантаження по всій конструкції. Даний матеріал в 17 разів міцніший за бетон, але він набагато пластичніший. Композитні басейни мають високу еластичність та міцність, тому при рухах грунту можуть злегка міняти форму, при цьому тріщини не утворюються.

Вартість басейну

Ціна бетонного басейну може збільшитися, як при будь-якому будівництві. Вартість композитного басейну не змінюється після його встановлення, на відміну від бетонних. А це означає, що ви чітко зможете планувати свій бюджет.

Гарантія на композитні басейни

Нещодавно 3-річний термін вважався нормою для гарантії при будівництві басейну. Якість залежала лише від умінь і професіоналізму будівельників. Термін гарантії на композитні басейни - не менше 10 років. Якість обов'язково підтверджується сертифікатом, котрий видає компанія, яка випускає даний вид продукції.

Терміни встановлення композитного басейну

Важливим параметром, за яким можна порівнювати бетонні і композитні басейни - терміни проведення робіт з їх будівництва. Традиційно будівельники не приступають до роботи навесні, коли погода ще не встановилася, а в землі знаходиться дуже багато вологи. Лише на початку літа, а часом і в середині, можна розраховувати на будівельні роботи. Враховуючи, що бетонні басейни будуються як мінімум 3 місяці, а сталеві та плівкові - місяць, купатися в цьому сезоні вам навряд чи вдасться.

Композитні басейни доставляються безпосередньо із заводу виробника вже готовими до встановлення і можуть прийняти перших плавців за 1,5 тижні після початку будівельних робіт.

Поверхня басейну

Якщо говорити про басейни зі сталі або бетону - їх поверхня не відрізняється гладкістю. Звичайно, що люди, які купаються в них, не посковзнуться, проте на цій поверхні чудово розмножуються мікроорганізми та грибок. Сталева поверхня неминуче схильна до корозії. Плівкові ж басейни - гладкі і дуже слизькі, досить легко пошкоджуються.

Композитні басейни відрізняються гладкою поверхнею, що доставляє задоволення при дотику, до того ж вона абсолютно неслизька. Таку поверхню складно пошкодити, на ній не розмножуються мікроорганізми. Крім того ні ви, ні ваші діти ніколи не пораняться під час купання.

Очищення басейну

Ще одним "за" композитні басейни є час для їх очищення. Зазвичай для цього застосовують хімічні засоби різного роду для чищення. Шорстку поверхню бетонного або плівкового басейну доведеться чистити 6-8 годин на тиждень із застосуванням великого обсягу хімічних засобів.

Композитні басейни чистяться лише за годину, при цьому використовується невелика кількість хімії. Витрати на хімічні реагенти скорочуються приблизно на 30%! Вміст їх у воді теж істотно знижується.

Економія на обладнанні та монтаж

На всі без винятку басейни встановлюється додаткове обладнання: фільтри, трампліни, насоси і так далі. Купуючи обладнання для басейну, ви можете заощадити на сходах. Вони є обов'язковим елементом чаші композитного басейну. Сталевий або бетонний басейн неможливо перевезти. Композитні басейни легко демонтуються і встановлюються в іншому місці.

Де купити

Купити композитні басейни ви можете безпосередньо у виробника - ПП Лагуна. Компанія є лідером з виробництва композитних басейнів в Україні. Вся продукція виготовляється на виробничій базі, створеної 15 років тому, з сертифікованих матеріалів компанії ASHLAND.

Композитні басейни є гарним вибором для бажаючих купити басейн за невисокою ціною. Телефонуйте у компанію Лагуна!