На що ми в першу чергу звертаємо увагу, купуючи товар? Звичайно ж, на її упаковку та інформацію про продукт, представлену на ній. Але, безумовно, не всі товари фасуються в красиві упаковки. У супермаркетах, де практикується самообслуговування, багато товарів фасується на місці або зважується під час продажу. І ось тут виникає логічне запитання: як же надати покупцю інформацію про товар? Цю функцію якраз і виконують термоетикетки.

Вся інформація про продукцію, яка може зацікавити покупця, друкується на термоетикетці. Їх поява дозволила значно полегшити роботу співробітників різних супермаркетів. Термоетикетки замовляють і дрібні виробники товарів, які не мають можливості замовити великі тиражі фірмової упаковки.

Термоетикетки застосовуються в супермаркетах, гіпермаркетах, магазинах на автоматичних етикеточних вагах. Їх використовують на підприємствах з виробництва та упаковки продуктів харчування та промислових товарів, транспортних підприємствах і в компаніях з надання поштових послуг.

Чому варто використовувати термоетикетки?

Використання термоетикеток дає можливість значно зменшити трудовитрати при фасуванні й упакуванні найрізноманітніших товарів - продуктів харчування та інших. Термоетикетки широко використовуються для упаковки сувенірів, біжутерії, недорогих іграшок та інших промислових товарів. Вони чудово підходять для нанесення на упаковки імпортних товарів.

Величезною перевагою термоетикеток є те, що зображення на них не стираються і не змазуються. Завдяки спеціальній технології - термодруку - вдається отримати чіткий текст, який до того ж стійкий до впливу вологи та холоду. Таким чином термоетикетки дозволяють вирішити проблему, пов'язану із зберіганням продукції в холодильниках, де вона може розмокнути під впливом вологи. На відміну від звичайного паперу та фарб, термоетикетка збереже свій початковий вигляд.

Обладнання, яке використовується для нанесення друку - спеціальні принтери для термоетикеток і ваги з термодруком. Принтер дозволяє вивести будь-яку інформацію. Ваги мають більш обмежені можливості, але дозволяють надрукувати на етикетці найменування товару, його вагу, ціну, штрих-код та іншу додаткову інформацію.

Здійснюється термодрук за допомогою нагрівання термопаперу, після якого на ній залишається необхідна інформація. Для виготовлення термоетикеток використовується спеціальний самоклеючий папір.

Де купити термоетикетки?

Отже, ми підійшли до головного питання. Де ж купити цей витратний матеріал, який дозволить вам значно заощадити на упаковці продукції? На Україні однією з провідних компаній з виробництва термоетикеток є підприємство Спецформат. Тут виготовляють термоетикетки двох видів:

- TEco - термоетикетка без захисного шару;
- TTop - термоетикетка підвищеної міцності до зносу із захисним шаром.

Якщо перший вид термоетикетки підходить для зберігання та транспортування товарів, які не пов'язані з низькими температурами, то другий незамінний для тієї продукції, яка вимагає особливого температурного режиму і перевозиться в рефрижераторах.