Сьогодні без реклами не можна уявити жодне місто, яким би великим або маленьким воно не було. Білборди, вивіски, відеоролики, рекламні плакати - все це оточує нас у нашому повсякденному житті. Які переваги несе в собі зовнішня реклама і як правильно заробити на зовнішній рекламі в Донецьку поговоримо з Бойком Андрієм Алексадрович, директором успішного рекламного агенства Рекламмастер.

Андрій Олександрович, як ви вважаєте, чому зовнішня реклама така популярна сьогодні?

— Зовнішня реклама в Донецьку і інших містах багато в чому виграє у порівнянні з рекламою в пресі завдяки своїй динамічності. Вона навколо нас: на білбордах, транспорті, вивісках. Вченими доведено, що 86% людей позитивно ставиться до різних видів зовнішньої реклами. А реклама в газеті/журналі через велике скупчення повідомлень в одній площині і низькій якості друку в 73% випадків може бути проігнорованою читачами.

Які ще види рекламних послуг надає компанія Рекламмастер в Донецьку?

— Зовнішня реклама в Донецьку та області - це одне з основних напрямів діяльності нашої фірми. Але ми не обмежуємося якимось видом реклами. Нашу зовнішню рекламу в Донецьку можна зустріти на біг-бордах, стендах, штендерах, вивісках і покажчиках, брендволах. За побажанням клієнта ми можемо виготовляти листівки, буклети, флаєри, брошури та іншу дрібну рекламну продукцію. Це ж стосується візиток та сувенірної продукції з логотипом.

Чому варто працювати саме з фірмою Рекламмастер?

— Нашою основною перевагою є створення зовнішньої реклами в Донецьку «під ключ». Перш, ніж взятися за роботу, ми ретельно аналізуємо специфіку роботи нашого клієнта, визначаємо її сильні і слабкі сторони. Ми знаходимося в постійному тісному контакті з клієнтом від початку розробки макету майбутньої реклами до її повного впровадження в життя. Зовнішня реклама - це "візитна картка" клієнта, тому якість для нас в цьому питанні - понад усе.

Скільки коштує зовнішня реклама в Донецьку?

— Це питання суто індивідуальне. Сума може змінюватися в залежності від побажань клієнта. Ми завжди прагнемо створити такі умови співпраці, які будуть вигідні обом сторонам. Одне можу сказати з упевненістю, зовнішня реклама в Донецьку вам обійдеться значно дешевше, ніж друк в газетах або журналах, а її ефективність підвищиться в рази!

Що забезпечує Вам постійне зростання кількості клієнтів?

— Співпрацюючи з нами, клієнти можуть бути впевнені в якості наших послуг. Ми враховуємо всі нюанси і тонкощі розміщення зовнішньої реклами в Донецьку. У гонитві за клієнтами ми не занижуємо ціни і не обіцяємо великі знижки, як це роблять наші конкуренти, заощаджуючи при цьому на якості. Для нас якість нашої роботи - це незмінний пріоритет і головна запорука нашого успіху! Переконавшись в якості і надійності співпраці з Рекламмастер, наші замовники залишаються з нами і далі.

Якщо у вас виникло бажання налагодити співпрацю з підприємством Рекламмастер, дзвоніть за телефоном: 050-377-78-02